Bully 2 nadal powstaje. Informator twierdzi, że GTA 6 nie stanowi przeszkody

Bully 2 nadal powstaje. Informator twierdzi, że GTA 6 nie stanowi przeszkody

Bully 2 nadal powstaje. Informator twierdzi, że GTA 6 nie stanowi przeszkody
Źródło zdjęć: © Rockstar
Konrad Siwik
08.02.2022 13:13

Po ogłoszeniu Grand Theft Auto VI przez Rockstar niektórzy fani studia zwątpili w nadejście kontynuacji gry Bully. Ich obawy rozwiewa informator Tom Henderson, który twierdzi, że Bully 2 jest w trakcie przygotowania.

Rockstar Games, choć nie ma jeszcze nic do pokazania, w końcu przyznało, że pracuje nad kolejną, główną grą z serii Grand Theft Auto, którą w założeniu ma być Grand Theft Auto 6.

W rezultacie wielu fanów zwróciło uwagę, że to prawdopodobnie oznacza, iż plotki o kontynuacji Bully są fałszywe. Jednak informator Tom Henderson, który twierdził, że Bully 2 miało zostać zapowiedziane na The Game Awards 2021, upiera się, że coś jest na rzeczy. Tym samym przywrócił nadzieję fanom pierwszej części, którzy czekają na sequel już 15 lat.

Na Twitterze jego twierdzenia dotyczące nowe części Bully zostały zakwestionowane przez konto Bully 2 Source, które zajmuje się newsami i plotkami związanymi z Bully 2. Właściciel profilu uważa, że skoro Rockstar skupia się na GTA 6, to nie byłby w stanie pracować jednocześnie nad kontynuacją przygód szkolnego łobuza.

"Możesz wyjaśnić Tom Henderson? Trollowałeś nas przez cały ten czas czy faktycznie miałeś informacje o Bully 2? Wygląda na to, że GTA 6 jest kolejnym punktem zainteresowania Rockstar, więc chciałbym dowiedzieć się więcej o tym, co miałeś na myśli" – czytamy na profilu Bully 2 Source.

"Przepraszam – Gdzie w dzisiejszym ogłoszeniu jest napisane, że jest to następny punkt zainteresowania Rockstar? Powiedzieli, że GTA 6 jest w przygotowaniu.

Ja nadal obstaję przy tym, że coś się dzieje z serią Bully" – ripostował Tom Henderson.

Jak zauważa Henderson, Rockstar nigdy nie powiedział, że GTA 6 będzie jego priorytetem. Co więcej, zapowiedź nie oznacza, że firma nie jest w stanie pracować nad niczym innym w tym samym czasie. Informator wspomina, że grywalna wczesna wersja Bully 2 został pokazany wybranym osobom, co może oznaczać, że jest on znacznie bardziej zaawansowany w rozwoju niż GTA 6.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)