Bulletstorm nowym projektem People Can Fly?

Bulletstorm nowym projektem People Can Fly?30.12.2009 12:04
Michał Stopa

Anonimowemu blogowi superannuation udało się wypatrzyć ciekawy kawałek informacji na stronach Biura Patentów i Znaków Towarowych Stanów Zjednoczonych. Według udostępnionej tam dokumentacji, polskie studio People Can Fly, odpowiedzialne za znaną strzelankę FPP Painkiller, złożyło podanie o rejestrację znaku towarowego o nazwie Bulletstorm.

Rejestracja została złożona w kategorii oprogramowania dla komputerów osobistych i domowych konsol, co wskazuje, że jest to nazwa nadchodzącej gry, dla której w 2007 roku Epic Games kupiło większościowy udział w studiu. W dokumentacji nie zostały wymienione żadne inne szczegóły.

Pierwsze sugestie co do nowego, dużego projektu naszego rodzimego studia pojawiły się w wypowiedzi Marka Reina wiceprezesa Epic Games z 2007 roku komentującej przejęcie większościowego udziału PCF, kiedy to ujawnił, że gra, dla której udział został wykupiony, będzie korzystać z silnika Unreal 3, będzie wieloplatformowa (PC, PS3, X360), oraz że wywołała na firmie wielkie wrażenie.

fot.: People Can Fly

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)