"Chcemy wypuścić narzędzia moderskie do gry w maju", ogłosił jeden z pracowników firmy w serwisie Twitter.
Informacja dotyczy oczywiście tylko wersji na komputery osobiste. Zgodnie z zapowiedziami twórcy wzięli się za pracę nad narzędziami po premierze gry, ale liczne z nią problemy i konieczność tworzenia łatek znów przesunęły nam ich wydanie.
Przypomnijmy, że i tak jest to duży krok na przód w porównaniu z tym co działo się z poprzednikiem Black Ops. Call of Duty: Modern Warfare 2 nie oferował narzędzi moderskich, a także nie pozwalał na stawianie dedykowanych serwerów do gry wieloosobowej.
Call of Duty: Black Ops to w tej chwili najlepiej sprzedająca się gra wszech czasów. Choć krytykowana przez wiele osób za odcinanie kuponów od popularności marki to wciąż bardzo dobra produkcja. Zerknijcie do naszej recenzji.