Beta Ghost Recon Online od teraz dla każdego

Darmowy spin-off serii Ghost Recon przez długi czas testowany był przez zamknięte grupy testerów i szczęśliwców, którzy w jakiś sposób dostali specjalny kod aktywujący dostęp. Teraz Ghost Recon Online może być przetestowane przez każdą zainteresowaną osobę, ponieważ Ubisoft oficjalnie zaczął etap otwartej bety.

new WP.player({ width:600, height:338, autostart:false, url: 'http://get-2.wpapi.wp.pl/a,61764431,f,thumb/d/1/d/d1ddcba1c8507a92d3987769c937528e/86dc53bc0b25234a7e6375e846ff3645/Ghost_Recon_Online_Pierwszy_zwiastun.mov', });Film w wyższej rozdzielczości znajdziecie pod tym adresem.

Nie potrzeba kodów czy specjalnego rejestrowania. Dostęp może otrzymać każdy, kto posiada (lub właśnie założy) konto Uplay - jest to ten sam profil, który tworzy się w którejkolwiek grze Ubisoftu wydanej w ostatnich latach, a wymagającej logowania. Premiera gry spodziewana jest na dalszą część roku, dlatego należy pamiętać, że wciąż obcować będziemy z wersją rozwojową.

Co ciekawe, developerzy już teraz rozpoczęli cykl cotygodniowych misji. W najbliższych dniach będzie to Eagle Eye, które wymaga od graczy zachowania przynajmniej 15% celności w pięciu misjach pod rząd. W nagrodę mogą oni otrzymać specjalny dodatek do pancerza. Szczegóły znajdują się w tym miejscu.

Natomiast jeżeli jesteście zainteresowani samą grą, udajcie się na jej oficjalną stronę.

Źródło artykułu:
Wybrane dla Ciebie
ZANIM WYJDZIESZ... NIE PRZEGAP TEGO, CO CZYTAJĄ INNI!