"Kreatywność Beenox tchnęła nowe życie w serię gier o Spider-Manie, co potwierdzają i recenzenci, i fani. Nie możemy się doczekać kierunku w jakim ci utalentowani ludzie pójdą z tą marką", powiedział Patrick Kelly, wiceprezes w Activision.
Na razie nie ma konkretnych planów co do kolejnej części gry, ale Dee Brown, szef studia Beenox, zapowiedział, że firma zamierza przebić swój debiut.
"Niesamowicie cieszy nas możliwość dalszej współpracy z Activision, Marvelem i oczywiście Spider-Manem. Mając zapewnioną ciągłość pracy możemy naprawdę stworzyć niesamowitą gre, która przypadnie fanom do gustu".
Spider-Man: Shattered Dimensions dostał u nas ocenę niezbyt mocną - tylko 5,5 - ale trzymamy kciuki, że kolejne produkcje studia rzeczywiście będą lepsze.
Graj z głową - Sprawdź swoje IQ. Narodowy test inteligencji!