Będą braki Heavy Rain?

Będą braki Heavy Rain?02.03.2010 11:14
Marcin Dąbrowski

Okazuje się, że tak oryginalny i specyficzny tytuł, jakim bez wątpienia jest Heavy Rain, też może zdobyć sukces komercyjny. Jak donoszą wyniki sprzedaży gier w Wielkiej Brytanii, produkcja ekipy Quantic Dream stał się najczęściej kupowaną grą na Wyspach.

Top 10 sprzedaży gier w Anglii w tym tygodniu:

1 – Heavy Rain (Quantic Dream, SCEE)2 – Alien vs Predator (Rebellion, Sega)3 – Just Dance (Ubisoft, Ubisoft)4 – Wii Fit Plus (Nintendo, Nintendo)5 – Call of Duty: Modern Warfare 2 (Infinity Ward, Activision Blizzard)6 – Wii Sports Resort (Nintendo, Nintendo)7 – New Super Mario Bros. Wii (Nintendo, Nintendo)8 – Sonic & Sega All-Stars Racing (Sumo Digital, Sega)9 – BioShock 2 (2K Marin, 2K Games)10 – FIFA (EA Sports, EA)

Widząc tak dobre wyniki sprzedaży gry, przedstawiciel Sony stwierdził: „Jesteśmy naprawdę zachwyceni popytem na Heavy Rain”.

Ostrzegł również o mogących się pojawić brakach magazynowych, co jednak wydawać się może czysto marketingowym zagraniem. „Mimo, że gra jest jeszcze dostępna, to obawiamy się, że zapasy już się kończą. Czeka oczywiście nowa dostawa, ale jeśli polujecie na swoją kopię, to może to od Was wymagać trochę zachodu. Dodatkowa dostawa przybędzie w przyszłym tygodniu. W międzyczasie chcemy podziękować wszystkim za entuzjazm i wspieranie tego tytułu oraz za cierpliwość, jeśli wciąż nie możecie znaleźć w sklepach swojej kopii”, dodał.

Heavy Rain ukazał się w zeszłą środę wyłącznie na PlayStation 3 i uzyskał zaszczytną ocenę 10/10 w recenzji Imperium Gier.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)