Battlefield 2042 dostanie polską operatorkę. Dołączy w pierwszym sezonie

Battlefield 2042
Battlefield 2042
Źródło zdjęć: © Steam

31.05.2022 08:59, aktual.: 31.05.2022 09:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W Battlefield 2042 może pojawić się operatorka z Polski. Wskazują na to informacje zawarte w plikach gry, które opublikował jeden z internautów. Polska specjalistka ma pojawić się w pierwszym sezonie.

Twórcy nie porzucają Battlefielda 2042. Aktualnie na liście ich priorytetów znajduje się nowe wydarzenie, czyli pierwszy sezon gry. Do zaskakujących informacji dotarł jeden z internautów, który znalazł w plikach wzmiankę o zawartości Battlefield 2042 Season One. Pojawił się mocny, polski akcent. Niewykluczone, że już niebawem zagramy polską operatorką.

Ewelina Lis, nazwana "Obrończynią Gdańska" (Guardian of Gdańsk) ma być nową operatorką, która pojawi się w Battlefield 2042. Skojarzenia z kampanią wrześniową z 1939 roku i obroną Gdańska wydają się słuszne. Jej specjalizacją ma być wyrzutnia kierowanych pocisków. Przeciek ujawnia jeszcze kilka innych informacji.

Do sezonu pierwszego mają rzekomo zawitać dwie nowe maszyny, w tym przypadku śmigłowce wyposażone w technologię stealth: amerykański RAH-68 Shoshone oraz rosyjski KA-99 Hannibal. Pojawią się również nowe playlisty wraz z kolejnymi przepustkami sezonowymi oraz kolejna mapa. Być może nowości będzie znacznie więcej. Aktualnie nie znamy oficjalnej daty premiery pierwszego sezonu w Battlefield 2042.


Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także