DICE popełniło błąd. Uśmiechnięty rosyjski śmigłowiec to zły pomysł

DICE popełniło błąd. Uśmiechnięty rosyjski śmigłowiec to zły pomysł

Mi-240 Super Hind
Mi-240 Super Hind
Źródło zdjęć: © Battlefield 2042
Marcin Hołowacz
28.02.2022 12:23

W grze Battlefield 2042 istnieją cotygodniowe wyzwania (Weekly Mission), których zrealizowanie pozwala otrzymać nagrody. Twórcy gry podjęli decyzję o usunięciu jednej z takich nagród.

DICE informuje, że prezent w postaci zmienionego wyglądu rosyjskiego śmigłowca Mi-240 Super Hind z gry, zostaje zawieszony. Konkretniej mówiąc chodzi o całkowite usunięcie cotygodniowej misji oraz anulowanie nagrody w postaci skórki do śmigłowca Mi-240 Super Hind.

Uśmiechnięty rosyjski śmigłowiec? To zły pomysł

W związku z aktualnymi wydarzeniami na świecie, wynagradzanie graczy skórką z uśmiechniętym rosyjskim śmigłowcem uznano za coś nieodpowiedniego. W związku z tym, na oficjalnym profilu w serwisie Twitter opublikowano komunikat o następującej treści:

W świetle aktualnych wydarzeń wyłączyliśmy system Weekly Missions na ten tydzień, a także związane z tym nagrody, które nie będą już dostępne do odblokowania.

Gracze, którzy zdążyli już ukończyć misję z tego tygodnia, w żaden sposób tego nie odczują.

Weekly Missions powróci w następnym tygodniu.

Battlefield Direct Communication

Krótko mówiąc, twórcy gry Battlefield 2042 zrozumieli, że The Grin Reaper, czyli uśmiech dla rosyjskiego śmigłowca z uniwersum gry, jest aktualnie nieodpowiednią nagrodą. Pomimo tego, że skórka do Mi-240 Super Hind nie jest już możliwa do odblokowania, to jeśli ktoś zdążył ją zdobyć przed oficjalną decyzją DICE, będzie ją mógł zachować.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie