Battefield 1943 ustanawia rekord

Battefield 1943 ustanawia rekord30.03.2010 11:48
Marcin Dąbrowski

Electronic Arts ogłosiło właśnie, że Battlefield 1943 stało się grą, która najszybciej osiągnęła pułap 1 miliona sprzedanych egzemplarzy na Xbox Live. Kosztujący 15 dolarów tytuł osiągnął taki wynik po 9 miesiącach od daty premiery.

Odbiór Battlefielda 1943 nie przestaje nas zadziwiać, nawet miesiące po premierze. Tytuł najszybciej sprzedającej się gry na XBL to niesamowite osiągnięcie. Gra wyznaczyła nowy standard, jeśli chodzi o tytuły dostępne do pobrania z sieci. To fantastyczne, że gracze doceniają wysoką wartość tytułu, który kosztuje tylko 15 dolarów. To kolejna świetna gra z cyklu Battlefield”, zareklamował grę jej producent, Gordon Van Dyke.

Co ciekawe Electronic Arts Polska nieoficjalnie poinformowało, że wkrótce Battlefield 1943 dostępny będzie w sklepach, jako „kod w pudełku”. Nie jest jasne, jakich platform dotyczyć będzie możliwość kupienia takiego kodu. Spodziewać się można wsparcia PS3, ale nie wiadomo, czy posiadacze Xboksa 360, z racji braku wsparcia dla Xbox Live w Polsce, również otrzymają taką ofertę.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)