Bany uderzyły w grających w Diablo III

Jeżeli jeszcze kilka dni temu myśleliście, że dobroduszny Blizzard wyłącznie macha pouczająco paluszkiem, to... cóż, myliliście się. W ostatnim czasie przedstawiciele firmy zapowiedzieli, że każe naruszenie umowy licencyjnej, a więc korzystanie z modyfikacji czy innego typu rozwiązań zaburzających rozgrywkę, spotka się z karą. Ta już została wymierzona.

Jak podaje VG247, pierwsze tysiące graczy zostały zbanowane. Oznacza to niemożliwość zalogowania się do konta Battle.net, co jednocześnie nie daje szans na zagranie w trzecie Diablo. Przynajmniej menu gry jest ładne... To pierwsza z fal kilku tysięcy banów, nie ostatnia, jak łatwo zgadnąć.

Oczywiście kara jest tym bardziej dotkliwa, że na serwerach gry pojawiają się wyłącznie osoby, które posiadają oryginalną kopię. A tym samym tracą cały produkt. Na pocieszenie, bany nie powinny blokować innych gier z konta, choć z tym nigdy nic nie wiadomo...

new WP.player({ width:600, height:338, autostart:false, url: 'http://get-2.wpapi.wp.pl/a,61764431,f,thumb/4/d/0/4d0ac378f9b3b1401398f6428f8a8c1b/fecf4bbe7a15e3253140f65c03820e85/d3_ql_gotowy.mov', });Film w wyższej rozdzielczości znajdziecie pod tym adresem.

Źródło artykułu:
Wybrane dla Ciebie
ZANIM WYJDZIESZ... NIE PRZEGAP TEGO, CO CZYTAJĄ INNI!