Baldur’s Gate: Enhanced Edition zalicza opóźnienie

Nie mamy dobrych informacji dla osób oczekujących debiutu odświeżonych wersji gier z serii Baldur’s Gate. Jej pierwsza część w postaci Enhanced Edtion zalicza opóźnienie i zadebiutuje dopiero w listopadzie. Na razie ekipa Overhaul Games nie sprecyzowała dokładnie terminu, w którym zamierza wydać uwspółcześnioną grę.

Jak napisał sam Trent Oster, odzew graczy ceniących sobie Baldur’s Gate okazał się nieoceniony - nie tylko zasugerowali oni ogrom poprawek, ale i wskazali nowe miejsca do rozwoju, a także pomogli w opracowaniu kilkunastu wersji językowych (warto przypomnieć, że gra będzie też zlokalizowana dla Polaków).

Po ostatniej ocenie gry i konsultacjach z naszymi partnerami, zdecydowaliśmy się zapewnić, że Baldur’s Gate Enhanced Edition jest możliwie najlepszym produktem w momencie debiutu. Dlatego też opóźniliśmy premierę. Naszym planem jest wydanie jej w listopadzie 2012 r.

Oster prosi też o cierpliwość osoby, które zapłaciły już za zamówienia przedpremierowe - obiecuje im coś ekstra. Czekamy.

Źródło artykułu:
Wybrane dla Ciebie
ZACZEKAJ! ZOBACZ, CO TERAZ JEST NA TOPIE