Awaria serwerów Rockstar Games. Gracze nie mogą uruchomić swoich gier

Awaria serwerów Rockstar Games. Gracze nie mogą uruchomić swoich gier

Awaria Rockstar Games
Awaria Rockstar Games
Źródło zdjęć: © GETTY | NurPhoto
Karolina Kowasz
12.11.2021 20:08

Od ponad 24 godzin gracze nie mogą zalogować się na serwery Rockstar Games. Jeżeli więc zamierzaliście grać online w GTA V czy Red Dead Redemption, to musicie zmienić swoje plany.

Zgodnie z informacjami z serwisu Downdetector, problemy z serwerami rozpoczęły się w czwartek około godziny 20. Już wtedy gracze zgłaszali liczne problemy z działaniem gier oraz brakiem możliwości skorzystania z usług online.

Wiele osób, w związku z brakiem informacji od producenta, próbowało przeinstalować swoje gry, licząc, że to rozwiąże problemy. Jak można się jednak spodziewać, nie odniosło to spodziewanych rezultatów.

Na komunikat Rockstar Games gracze zmuszeni byli czekać aż do dzisiejszego przedpołudnia. Wtedy to studio poinformowało, że stara się przywrócić działanie swoich usług i dziękuje wszystkim użytkownikom za cierpliwość. Niestety, nie została podana żadna informacja, kiedy zakończą się problemy związane z awarią serwerów.

W związku z awarią, wielu graczy wystosowało na Twitterze prośbę do producenta o zdjęcie z wybranych tytułów zabezpieczeń, które wymagają połączenia z internetem nawet do zagrania w trybie jednego gracza. Jeżeli Rockstarowi do rana nie uda się naprawić tego problemu, być może będzie musiał rozważyć rozwiązanie tego rodzaju.

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)