Assassin's Creed Jade: fragment rozgrywki wyciekł do sieci [Wideo]

Assassin's Creed Jade: fragment rozgrywki wyciekł do sieci [Wideo]

Assassin's Creed Jade
Assassin's Creed Jade
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
18.12.2022 13:28

Do sieci trafił właśnie fragment rozgrywki z Assassin's Creed Jade - mobilnej odsłony serii. Co ciekawe, prezentuje się naprawdę nieźle.

Assassin's Creed Jade nie jest na pewno tym najbardziej wyczekiwanym tytułem, jednak fani serii z pewnością zacierają ręce, by zobaczyć, jaką przygodę zaproponuje im Ubisoft. Namiastkę tego, jak będzie wyglądać mobilna gra dostarczają materiały, które pojawiły się w sieci. Na nagraniu widać m.in. sceny walki czy przerywniki filmowe. Najbardziej chyba zaskakuje jednak bardzo dobra oprawa graficzna. Oceńcie sami.

Na nagraniu możemy zobaczyć walkę na Wielkim Murze Chińskim i charakterystyczne dla AC: Origins rozwiązania mechaniczne. Wszystko jednak zostało przystosowane do urządzeń mobilnych, tak więc nikogo nie powinien zdziwić interfejs. Gra prezentuje się na tym fragmencie bardzo solidnie, dlatego bardzo ciekawi nas, jak zostanie zoptymalizowana i na jakich urządzeniach będzie warto w nią zagrać dla najlepszych doświadczeń.

Rynek gier mobilnych jest najszybciej rozwijającym się rynkiem w branży. Nic więc dziwnego, że giganci jak Ubisoft przenoszą swoją topowe marki na tego typu urządzenia. Ale fani gier konsolowych i PC nie powinni się martwić. Przypominamy, że Assassin's Creed Jade to tylko jedna z wielu zapowiedzianych produkcji. Najbliższą premierę będzie miał Assassin's Creed Mirage, który przybliży nam przeszłość Basima (poznanego w AC: Valhalla).

Klaudia Stawska, współpracownik serwisu Polygamia

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)