Zmien skórke
Logo Polygamii

Apex Legends z 2,5 miliona graczy w 24 godziny

Ktoś w Electronic Arts zaciera ręce.

Wygląda na to, że wolta w postaci zapowiedzenia gry i jednoczesnego jej wydania okazała się dla Electronic Arts bardzo skuteczna. W ciągu 24 godzin od premiery w Apex Legends zagrało 2,5 miliona graczy. Maksymalna ilość osób grających w tym samym czasie osiągnęła zaś 600 tysięcy.

Warto wspomnieć, że odbyło się to w klimacie ogólnego zadowolenia graczy i bez jakichś większych problemów technicznych. Jasne, zdarzają się błędy, jak zawsze, ale w porównaniu z niedawnym demem Anthema debiut Apex Legends należy uznać za jak najbardziej udany.

Wydawca Apex Legends, chwaląc się wynikami, obiecał jednocześnie regularne wspieranie gry uaktualnieniami i dodatkową zawartością. Pojawią się nowe tryby rozgrywki i bohaterowie, niewykluczona jest też premiera na urządzeniach mobilnych.

Jest bardzo wcześnie, ale reakcja na grę okazała się bardzo, bardzo pozytywna. Od premiery jesteśmy najchętniej oglądaną grą na Twitchu, a reakcje graczy wydają się być aktualnie bardzo, bardzo pozytywne.

Powiedział podczas rozmowy z inwestorami Andrew Wilson, CEO Electronic Arts.

Ja z kolei zagrałem wczoraj kilka meczów i chociaż tylko utwierdziły mnie one, że Battle Royale to nie jest zabawa dla mnie (głównie dlatego, że polega na biegnięciu przez pustą mapę aż umrę), to jakość wykonania robi wrażenie.

Poruszanie się jest szybkie i responsywne, strzelanie (nawet jak nie trafiam, he he) bardzo satysfakcjonujące, a wszystko razem jako produkt sprawia wrażenie dopieszczonego i dobrze przemyślanego.

Wisienką na torcie jest to, że gra pozwala na respawn (chociaż oczywiście bardzo utrudniony i ograniczony – trzeba się mocno postarać, by wskrzesić członka drużyny). Byłoby bardzo dziwnie, jakby w grze od Respawn Entertainment nie było respawnu, he he.

Dominik Gąska

Więcej na temat:

3
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
3 Komentarze
0 Odpowiedzi
3 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Finear
Użytkownik

szkoda że nie ma solo bo gra wygląda na porządnie zrobiona

Bartosz Witoszka
Redaktor

Respawn hehe respawn… nice joke!

riczio2
Użytkownik

Gierka wydaje się byś spoko, w grupce mamy coraz więcej graczy Apexa.
Czy masz dość gry w samotności? Nie chce Ci się szukać ludzi w necie do wspólnej gry? A może chcesz miło spędzić czas rozmawiając z ciekawymi ludźmi?
W takim razie chciałbym wszystkich czytających bardzo serdecznie zaprosić do grupy Playergency.
Kilka linków do kontaktu z nami:
Steam: https://steamcommunity.com/groups/playergency
Discord: https://discord.gg/RgnA9rS
FB group: https://www.facebook.com/groups/playergency/
FB fanpage: https://www.facebook.com/Playergency-2134268446885514/

Popularne wpisy

Popularne Gry