Anomaly: Warzone Earth – pierwsza gra 11 bit studios

Anomaly: Warzone Earth – pierwsza gra 11 bit studios
14.10.2010 18:01
Marcin Dąbrowski
Marcin Dąbrowski

Warszawski zespół 11 bit studios przedstawił swój pierwszy tytuł - Anomaly: Warzone Earth.

Tytuł stanowić będzie połączenie strategii oraz gry akcji i umożliwi graczowi wcielenie się w rolę, w której obejmuje dowodzeniem oddział ruszający na wojnę z maszynami bojowymi obcego pochodzenia. Gracze biorą udział w bitwach osobiście, wspierając w walce swoje jednostki pancerne, mając w każdej chwili do dyspozycji mapę taktyczną, by reagować na zmienne warunki bitwy.

Odkrywając kolejne elementy fabuły w trybie kampanii i pokonując misje w trybach “Challenge”, będzie można zdobywać nowe jednostki i ulepszenia dla swojej grupy uderzeniowej.

Anomaly to wciągający miks strategii i akcji, który – jesteśmy przekonani – spodoba się hardcore'owym graczom oraz tym, którzy mają mniej czasu na granie”, mówi Grzegorz Miechowski, prezes 11 bit studios. „Gracze nie tylko dowodzą oddziałem, oni są tam w walce, pomiędzy swoimi jednostkami, wspierając je w bitwie. Dzięki połączeniu wachlarza możliwości strategicznych z bardziej osobistym zaangażowaniem gracza, Anomaly spodoba się graczom, i co ważniejsze, zapewni oryginalną rozrywkę”.

Anomaly: Warzone Earth ukaże się w wersji na PC, iPada i iPhone’a w pierwszych miesiącach 2011 roku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)