Aliens: Colonial Marines nie jest z „linii produkcyjnej”

Oczekujący na Aliens: Colonial Marines muszą wykazać się dodatkową cierpliwością. Niestety, gry nie zobaczymy w najbliższym czasie – jej premiera została przesunięta z „wiosny” na szeroko rozumianą jesień 2012 roku. Powodem jest chęć zapewnienia jak największej jakości kolejnej gry w uniwersum Obcego.

(Kliknij na obrazek, aby go powiększyć)

„To proces kreatywności i inwencji, a te niekoniecznie idą w parze ze strukturą linii produkcyjnej” - czytamy w oświadczeniu Gearbox Software. Autorzy zaznaczają, że stawianie sobie celów i deadline'ów jest przydatne w procesie produkcji, ale nie może wymuszać poświęcenia twórczości na rzecz realizacji terminów.

Ekipa stawia więc za cel dotrzymanie jakości, a nie pilnowanie się ram czasowych. Warto wspomnieć, że gra powstaje aż na cztery platformy – PC, Xboksa 360, PlayStation 3 i Wii U. Gearbox Software ma więc co robić.

Źródło artykułu:
Wybrane dla Ciebie
ZANIM WYJDZIESZ... NIE PRZEGAP TEGO, CO CZYTAJĄ INNI!