[Aktualizacja] - Polski finał WCG już dzisiaj - relacja

[Aktualizacja] - Polski finał WCG już dzisiaj - relacja

Redakcja
22.08.2010 13:50, aktualizacja: 23.08.2010 11:32

Już dzisiaj w Złotych Tarasach w Warszawie odbędzie się polski finał rozgrywek WCG 2010 (World Cyber Games). Nasi najlepsi z najlepszy zmierzą się później z reprezentantami innych krajów podczas światowego finału w Los Angeles w dniach 30 września - 3 października.

Jak zapowiadaliśmy jakiś czas temu gracze zmierzą się grając w 4 gry: WarCraft III, Counter-Strike 1.6, FIFA 10, StarCraft oraz w TrackMania Nations Forever.

My na bieżąco relacjonować będziemy wydarzenia z dzisiejszych rozgrywek i wszystkiego, co dzisiaj dzieje się w Warszawie. Zapraszamy do powracania do tego newsa, gdzie znajdą się aktualizacje dotyczące imprezy.

[Aktualizacja 12:50]: Od dziesiątej rano trwają pierwsze mecze we wszystkie tytuły oprócz TrackMania Nations Forever. Pierwsze finały przewidywane są na godzinę 15, a w tym czasie organizatorzy prezentują uczestników i sponsorów imprezy. Dowiadujemy się także jakie dodatkowe czekają na wszystkich, którzy zdecydowali się przyjść do Złotych Tarasów.

[Aktualizacja 15:02]: Znamy już zwycięzców pojedynku w TrackManię Nations Forever. Zwycięzcą został Konrad Jakubiak, znany pod pseudonimem "Nothing". Kolejne miejsce zajęli Damian "Mikuś" Mikołajczyk oraz Damian "Shadow" Trela. Czwartą pozycję zajął faworyt publiczności, Krzysztof Cholewa. Za każdym razem kiedy "Diav3l" zajmował pierwszą lokatę, widzowie w wypełnionej po brzegi sali, wiwatowali.

Gratulujemy zwycięzcom i czekamy na kolejne rozgrywki.

[Aktualizacja 15:30]: Okazuje się, że ze względu na problemy techniczne nadal nie jest pewne, kto ostatecznie zdobędzie drugie, trzecie i czwarte miejsce w TrackManii. Na 100% wiadomo wyłącznie, że zwycięzcą rozgrywek został Konrad Jakubiak. Organizatorzy przygotowują się do dogrywki.

[Aktualizacja 15:42]: W wyniku dogrywek miejscami zamienili się "Shadow" (teraz na drugiej pozycji) oraz "Mikuś" (spadek na miejsce trzecie). "Diav3l" pozostał czwarty. Za minutę rozpoczynają się rozrywki finałowę w FIFĘ 10.

[Aktualizacja 16:47]: Finały FIFY 10 już za nami. Zwycięzcą okazał się Jakub Olczak ("Saviola"), który już podczas I tury zapewnił sobie udział w finałach WCG Polska. Drugie miejsce zajął Patryk Fortuna ("DevoN") - gracz drużyny UniversalSoldiers.

[Aktualizacja 18:30]: Zakończono także polskie finały Starcrafta. Tutaj triumfatorem okazał się Jarosław "Yayba" Pociecha, który w stosunku 3:2 wygrał ze zdobywcą srebrnego medalu - Grzegorzem "MaNa" Kominczem.

[Aktualizacja 19:21]: W turnieju Warcrafta III zwyciężył Przemek Wadoń ("Paladyn"), pokonując 2:1 Mariusza Mędlewskiego, znanego jako "Show".

[Aktualizacja 21:01]: Po wielkim finale w Counter-Strike'a 1.6, zwyciężyła drużyna Frag eXecutors, pokonując w ostatnim meczu UF-Gaming. Team w składzie: Neo, TaZ, Loord, Kuben, Pasha jedzie więc na finały do Los Angeles. Życzymy powodzenia!

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)