[Aktualizacja] Pierwsze zdjęcia PlayStation Phone!

Marcin Dąbrowski

27.10.2010 13:19, aktual.: 28.10.2010 05:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Serwis Engadget dotarł do zdjęć urządzenia, które ma być prawdziwym prototypem PlayStation Phone.

PS Phone wyglądać będzie prawie identycznie, jak obecne już na rynku PSPgo. Na rynek trafić ma już niedługo – jeszcze w tym roku lub na początku 2011.

Urządzenie działać będzie pod kontrolą systemu Android 3.0 i umożliwi nie tylko pobieranie gier na PSP z PlayStation Store, ale także na uruchamianie tytułów pisanych pod Androida z Sony Marketplace.

Konsolo-telefon wyposażony będzie w procesor taktowany zegarem 1 GHz, pamięć 512 MB RAM oraz 1 GB pamięci ROM. Wielkość ekranu wynieść ma od 3,7 do 4,1 cala. Na urządzeniu znajdziemy nie tylko przyciski charakterystyczne dla marki PlayStation (krzyżyk, kwadrat, trojkąt, kółko), ale też umieszczonego centralnie touchpada, który obsługiwać będzie multitouch.

AKTUALIZACJA: Sony Europe stwierdziło, że powyższe obrazki są "definitywnie nieprawdziwe". Pamiętajmy jednak, że w przypadku podobnej sytacji z iPhonem 4, kiedy to opublikowano jego wygląd daleko przed premierą, Apple również zarzekało się, że zdjęcia nie są prawdziwe. Sony Ericsson z kolei, odmówił komentarza w sprawie PS Phone.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)