Aktor głosowy Crasha Bandicoota nie żyje. Miał 60 lat

Aktor głosowy Crasha Bandicoota nie żyje. Miał 60 lat

Brendan O'Brien nie żyje
Brendan O'Brien nie żyje
Źródło zdjęć: © YouTube
16.05.2023 13:52

Nie żyje Brendan O'Brien, graczom znany jako pierwotny aktor głosowy w serii Crash Bandicoot z czasów Naughty Dog. Przyczyny śmierci nie są aktualnie znane. Brendan O'Brien miał 60 lat.

Brendan O'Brien był amerykańskim aktorem głosowym, który stał za wieloma niemalże kultowymi postaciami z serii Crash Bandicoot. Jego głos z pewnością pamiętają ci gracze, którzy obcowali z pierwszymi grami tejże serii.

To właśnie Brendan O'Brien użyczał swojego głosu w oryginalnej trylogii na pierwszą konsolę PlayStation i to nie tylko głównemu bohaterowi, ale również takim postaciom jak N. Gin, Dr. Neo Cortex, Dr. Nitrus Brio czy Tiny Tiger. Gdy minęła "era Naughty Dog", aktor nadal był związany z marką, lecz ostatecznie zastąpił go Jess Harnell.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Brendan O'Brien był również związany z branżą filmową/serialową; gościł w takich tytułach jak "Grindhouse", "Race to Space" czy "3 Ninjas: High Noon at Mega Mountain".

Nie są znane szczegóły dotyczące śmierci aktora. Jak podaje serwis Yahoo Entertainment, Brendan O'Brien zmarł 23 marca 2023 r. Przyczyny śmierci nie są znane. Teraz internauci i fani upamiętniają kultową postać.

Składamy najszczersze kondolencje bliskim Brendana O'Briena z powodu jego odejścia. Był niesamowitym talentem, który ożywił Crasha Bandicoota i inne postacie z serii Crash. Na zawsze będzie żył w sercach fanów Crasha.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)