Aion królem września w USA

Aion królem września w USA21.10.2009 14:51
Jakub Jatkiewicz

Grupa NPD zajmująca się badaniem rynku gier i konsol w Stanach, opublikowała informacje na temat wrześniowej sprzedaży gier na PC.

We wrześniu najpopularniejszą grą na PC w Stanach był bezapelacyjnie Aion: The Tower of Eternity. Wysoka sprzedaż i ogromne zainteresowanie spowodowało przeciążenie serwerów. Zmusiło to twórców do otwarcia nowych, co dalej nie do końca rozwiązało problem.

Zaraz za Aionem uplasowały się Simsy 3 co nie jest zaskoczeniem, gra EA na pewno przez następne miesiące pozostanie w czołówce tytułów na PC.

Miejsca 3 i 4 to także pozycje typu MMO - na trzecim znalazło się Champions Online, a zaraz za nim World Of Warcraft: Wrath of the Lich King Expansion Pack. Miejsce 5 również należy do Aiona, ale w wersji kolekcjonerskiej. Szczegółową listę przedstawiamy poniżej:

 1. Aion2. The Sims 33. Champions Online4. World Of Warcraft: Wrath of the Lich King Expansion Pack5. Aion Collector’s Ed6. Mumbo Jumbo Assortment7. The Sims 2 Double Deluxe8. World Of Warcraft: Battle Chest9. Reel Deal Slots Treasures Of The Far East
 2. World Of Warcraft
 3. Spore
 4. Grand Theft Auto IV
 5. Starcraft: Battle Chest
 6. Zuma’s Revenge
 7. World Of Warcraft: Burning Crusade Expansion Pack
 8. Batman: Arkham Asylum
 9. Reel Deal Slots Adventure
 10. Nancy Drew: Ransom Of The Seven Ships
 11. Civilization IV: Complete Ed
 12. The Sims 2 University Life Collection
Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)