6 darmowych gier ze Steama. Tej okazji nie można przegapić

6 darmowych gier ze Steama. Tej okazji nie można przegapić

Na Steamie jest wiele darmowych gier
Na Steamie jest wiele darmowych gier
Źródło zdjęć: © Steam
27.06.2023 15:51

Na platformie Steam pojawiły się kolejne darmowe gry na PC. Odebranie sześciu bezpłatnych produkcji to całkiem niezły sposób na uzupełnienie swojej biblioteki gier.

"Polując" na darmowe gry zazwyczaj trafiamy w objęcia platformy Epic Games Store. Okazuje się, że podobnym tropem podąża sklep Steam, gdzie co jakiś czas pojawiają się kolejne bezpłatne produkcje. Oczywiście w przypadku Valve nie odbywa się to w sposób usystematyzowany.

Pierwszą propozycją jest prosta strzelanka Downbass Warriors: Heroes of Maydamn. Cóż, może i nie jest to tytuł z segmentu AAA, ale jest za darmo. Chociaż rzeczywistość pokazuje, że nie potrzeba szczegółowej grafiki, by dobrze się bawić, co udowodnił BattleBit Remastered. Za darmo zagramy również w War Gun, który w jakiś sposób przywodzi na myśl dawne strzelanki.

Home Sweet Home: Online, oferujące starcia 4v4, to kolejna nowość na Steamie z kategorii free-to-play. Przegląd recenzji (odbiór jest mieszany) sugeruje, że przydałaby się łatka stabilizująca rozgrywkę, bowiem serwery odmawiają niekiedy posłuszeństwa.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Let's School Homeroom za darmo na Steamie

Do tej pory najmocniejszy akcent w zestawieniu. Let's School: Homeroom to symulator życia szkolnego o charakterze strategicznym. Niezobowiązujący i lekki klimat spodobał się graczom na tyle, że od 20 czerwca 2023 r. ocenili tytuł prawie 400 razy, a negatywne opinie występują w śladowych ilościach. Jest to prolog do pełnej wersji, która zadebiutuje 27 lipca 2023 r.

Innym prologiem udostępnionym niedawno na Steamie jest Survival & Horror: Hangman's Rope Prolog, który serwuje graczom klimatyczną strzelankę w świecie Dzikiego Zachodu, a raczej "Dziwnego Zachodu".

The Archipelago Promise za darmo na Steamie

The Archipelago Promise to projekt studencki. Twórca stawia sprawę jasno: po aktualizacji 1.0 wsparcie się zakończy. Tytuł kładzie nacisk na eksplorację w otwartym świecie, crafting i szeroko pojęte elementy survivalowe.


Więcej takich newsów znajdziesz na naszej stronie w kategorii Darmowe Gry

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)