2K odpowiada na krytykę dema Mafii II

2K odpowiada na krytykę dema Mafii II
18.08.2010 18:21
Marcin Dąbrowski
Marcin Dąbrowski

Po premierze dema konsolowych wersji Mafii II w Internecie rozległy się głosy krytyki. Wersje konsolowe, a szczególnie ta na PlayStation 3, znacząco odbiegają bowiem technicznie od edycji na PC. Bolączką konsol są tu znacznie słabsze efekty, spadająca ilość klatek animacji, czy rozdzieranie ekranu. Niestety wygląda na to, że problemy te nie zostaną poprawione przy okazji premiery pełnej wersji gry.

Podczas prac nad Mafią II, zoptymalizowaliśmy ją dla każdej z platform tak, aby zachować taką samą podstawę gry. Oczywiście występują różnice w poszczególnych wersjach”, twierdzi Elizabeth Tobey z 2K.

Jeśli chodzi o wersję na PlayStation 3, to muszę stwierdzić, że nie będzie w niej trawy w wysokiej jakości, ani wielkich plam krwi, czy ruchów ubrań, takich jak na PC. Wygląd dema dobrze reprezentuje poziom graficzny pełnej wersji”.

Jeśli czekacie więc na Mafię II i oczekujecie świetnej grafiki, najlepiej będzie ją więc zakupić w wersji na PC lub Xboksa 360. Konsola Sony otrzyma za to DLC na wyłączność, więc wybór może być skomplikowany.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)