1,2 miliona pobrań Tribes: Ascend w przeciągu miesiąca

Tribes: Ascend to nowa odsłona znanej marki, która – jak się okazuje – trafiła w gusta wielu graczy. Jak podało Hi-Rez Studios, wystarczył miesiąc by gra zyskała sobie bazę użytkowników przekraczającą 1,2 miliona. Produkcja bazuje na mikropłatnościach, w ramach których gracze mogą wyposażyć się np. w dodatkowy ekwipunek czy bonusy do doświadczenia.

Todd Harris, szef studia, zaznaczył, że dużą zasługą w spopularyzowaniu Tribes: Ascend mają sami użytkownicy. Wielu graczy zarejestrowało się dzięki linkom polecającym. Mowa tu o ponad 110 tys. profili utworzonych w ten sposób. Co najciekawsze, jest zaledwie garstka osób (7 użytkowników), z których każdy zaprosił po około 500 osób. Gratulujemy zaangażowania!

Hi-Rez Studios zapowiada na koniec maja start zamkniętej bety swojej nowej produkcji – gry MOBA zatytułowanej Smite.

Źródło artykułu:
Wybrane dla Ciebie
ZANIM WYJDZIESZ... NIE PRZEGAP TEGO, CO CZYTAJĄ INNI!