• WP Tech
  • Benchmark.pl
  • Dobreprogramy.pl
  • Autokult.pl
Obserwuj nas na:
Popularne w serwisie Polygamia:
Rebel Wolves potwierdza. Dawnwalker to ich debiutancka gra
Rebel Wolves potwierdza. Dawnwalker to ich debiutancka gra
Assassin's Creed Red to potężna inwestycja Ubisoftu. Jest przeciek
Assassin's Creed Red to potężna inwestycja Ubisoftu. Jest przeciek
DualSense V2 wycieka. Czyżby mocniejsza bateria?
DualSense V2 wycieka. Czyżby mocniejsza bateria?
Horizon Forbidden West na PC coraz bliżej. Nvidia wkracza do akcji
Horizon Forbidden West na PC coraz bliżej. Nvidia wkracza do akcji
Imponująca sprzedaż Cyberpunk 2077: Phantom Liberty. Liczby mówią wszystko
Imponująca sprzedaż Cyberpunk 2077: Phantom Liberty. Liczby mówią wszystko
Xbox Game Pass z mocnymi grami w styczniu. Potężne otwarcie roku
Xbox Game Pass z mocnymi grami w styczniu. Potężne otwarcie roku
  • WP Tech
  • Benchmark.pl
  • Dobreprogramy.pl
  • Autokult.pl

wii play motion

Wii Play: Motion - recenzja

Czego by nie mówić o Wii, nie da się zaprzeczyć, że to prawdziwa wylęgarnia gier imprezowych. Z reguły są nimi robione na szybko, w masowych ilościach, zwyczajnie słabe produkcje, ale raz na jakiś czas na rynek trafi również tytuł, z którym naprawdę warto zaznajomić się w gronie przyjaciół. Jednym z nich jest Wii Play: Motion.
15 lipca 2011, 20:00

1,5 minuty wystarczy, by zobaczyć całe Wii Play: Motion

Europejska premiera Wii Play: Motion, kolejnego zbioru mini-gierek od Nintendo, już za 5 dni. Najwyższy czas rzucić okiem na startowy zwiastun gry.
19 czerwca 2011, 12:16

Wii Play: Motion - czyli machanie na ekranie, ujęcie drugie

Wii Play odniosło spory sukces, choć może akurat nie wśród typowych graczy. Czy z kontynuacją będzie podobnie? Zwiastun Wii Play: Motion pokazuje, że nie powinniśmy spodziewać się rewolucji.
23 maja 2011, 11:30

Kontynuacja Wii Play z europejską datą premiery

Możecie już zacząć zapraszać na wspólną zabawę przed Wii członków swojej rodziny albo przyjaciół - Wii Play: Motion trafi do Europy 24 czerwca.
28 kwietnia 2011, 22:27

Wii Play: Motion - bo mini-gier nigdy za wiele

Była kontynuacja Wii Sports, był sequel Wii Fit, najwyższa zatem pora na drugą część Wii Play.
12 kwietnia 2011, 21:57

    © Polygamia
  • · Regulamin
  • · Reklama
  • · O nas
  • · Zgłoś temat
  • · Polityka prywatności

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.
Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się tutaj.