Zmien skórke
Logo Polygamii

Twórcy Batmanów Arkham pracują nad grą Suicide Squad

Batman: Arkham Knight
Zauważono rejestrację domen, brytyjski Eurogamer potwierdza plotki.

Jak potwierdził dziś brytyjski Eurogamer, powołując się na swoje źródła, zespół Rocksteady pracuje nad grową adaptacją Suicide Squad. Studio to odpowiedzialne jest za Batmana Arkham Asylum i tym samym za całe współczesne, udane życie mrocznego rycerza na PC i konsolach, stąd oczekiwania są zapewne niemałe.

Plotki na ten temat zaczęły krążyć w sieci wczoraj, gdy gracze na forum Resetera zauważyli rejestrację przez firmę powiązaną z Warner Bros. szeregu nowych domen internetowych. Wśród nich znalazło się SuicideSquadKillTheJusticeLeague.com – według Eurogamera kandydat do tytułu nowej gry.

Drugą z gier, którą wypatrzono w ten sposób i która wg brytyjskiego serwisu faktycznie powstaje jest Gotham Knights. Ona z kolei tworzona jest przez Warner Bros. Montreal. 

Obie gry mają zostać oficjalnie zapowiedziane podczas wydarzenia DC Fandome w sierpniu. Prace nad Gotham Knights są rzekomo dużo bardziej zaawansowane, stąd na temat tej gry usłyszeć mamy więcej. 

Suicide Squad z kolei ma być prezentowany w znacznie bardziej ograniczonej formie (zapewne więc w najlepszym wypadku krótki zwiastun CGI).

Dominik Gąska

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Popularne wpisy

Popularne Gry