Zmien skórke
Logo Polygamii

Telltale pokazuje gameplay z ostatniego sezonu The Walking Dead

Trupy w końcu przestaną chodzić.

Pierwszy sezon skończyłem z zapartym tchem. Od drugiego odbiłem się w okolicach drugiego albo trzeciego epizodu. Potem przestałem liczyć. I episody, i na ciekawą grę z wyborami, które faktycznie się liczą.

Historia to ciąg dalszy perypetii Clementine, która w końcu nauczyła się walczyć i nie potrzebuje już pomocy QTE. Premiera 14 sierpnia. A więcej na ten temat pisała w kwietniu Asia.

Bartosz Stodolny

Więcej na temat:

2
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
2 Komentarze
0 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Bartosz Witoszka
Redaktor

Dobrze, że to już skończą, za dużo tego było. Niech skupią się na The Wolf Among US 2 albo nowej marce.

Raidenorius
Użytkownik

Ależ wybory w The Walking Dead zawsze się liczył, tylko nigdy nie miały wpływać na wydarzenia w świecie gry, a miały być drogą ekspresji dla moralności gracza. To po prostu pytanie o to, jak byś się zachował, jakie emocje w tobie wzbudza dany wybór, a nie o ot, co taki wybór przyniesie. To właśnie dlatego wszyscy się tak zachwycali i tak płakali na koniec pierwszego sezonu. W pierwszy sezonie było to zrobione perfekcyjnie, w drugi pojawił się problemy z utożsamieniem z bohaterką – bo nie tylko to, że to mała dziewczynka, ale dziewczynka, która zaczyna podejmować decyzje za dorosłych (dysonans).… Czytaj więcej »

Popularne wpisy

Popularne Gry