Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek: wiatr zmian, narodziny od nowa i brak konkretów, który i tak ucieszy fanów serii Yakuza

Dziś wyjątkowo w witam Was w poniedziałek, bo... Patryk miał wracać z wypoczynku śladem Pokemonów, ale wyłączyli mu tracking.

On prędzej wróci z Mazur do Warszawy, niż filmowe Uncharted trafi do kin. Po co? No, żeby coś popisał, zrecenzow… aaa – pytacie o film. W sumie też już nie wiem.

Nie wiem, co to nieinteraktywne medium miałoby dodać do genialnych trzeciej i czwartej przygody Drake’a. Że niby ludzie przyjdą do kin, złapią bakcyla i kupią następne gry? Hej, następnych gier ma nie być. Sony mocno przespało swój moment na podbicie tą serią drugiego medium. Ale fakty są takie, że teraz scenarzystą jest Joe Carnahan. Nie pytajcie mnie już, który to z kolei człowiek na tym stanowisku. Ale portfolio ma ciekawe – od filmowej “Drużyny A” po serial “Czarna Lista”. Może znacie też “Przetrwanie” z Liamem Neesonem czy “W cieniu chwały” z Nortonem i Farrelem. Do zobaczenia przy okazji kolejnego ogłoszenia o nowym kierunku tej adaptacji…

Overwatch kontra Transformersy

Póki co na rynku chińskim, co nie gwarantuje premiery na zachodzie. Ale myślę, że wielu z nas nie miałoby nic przeciwko, gdyby Optimus i Megatron postawili serwery i u nas. Za Transformers Online odpowiada chiński gigant Tencent. Środków na pewno mu nie zabraknie, a marka znakomita dla Europejczyka czy Amerykanina.

Nie ma się co martwić. To na razie tylko zapowiedź.

Lato dla posiadaczy Xbox One

Sony dopiero zbiera zapisy na betę nowego interfejsu, a Microsoft dostarcza letnią aktualizację. W najbliższych dniach powinna trafić na wasze dyski. Pojawi się Cortana (dla regionów USA i Wielkiej Brytanii, możliwość odtwarzania muzyki w tle (Pandora, Groove Music, iHeart Radio ale nie Spotify), zmiany w zarządzaniu biblioteką gier, łatwiejsze dzielenie się obrazkami i filmikami z gier. I inne rzeczy.

Terraria: Otherworld żyje

Aczkolwiek wyjechała na wakacje do chatki w górach, by odnaleźć się na nowo. Czyż nie brzmi to lepiej niż wyświechtany “powrót na deski kreślarskie”? Re-Logic przerwało komunikacyjną ciszę, by nadać komunikat, mówiący o tym, że studio przyjrzało się temu pobocznemu projektowi i… zdecydowało, że w wielu miejscach trzeba go przerobić. Otherworld to dzieło Re-Logic oraz studia Engine Software. Do tego drugiego zespołu dołączył nowy główny projektant razem z szefem zespołu artystów. Miały miejsce też inne zmiany. Ogólnie rzecz biorąc – zdaniem Re-Logic Otherworld potrzebuje większej zawartości Terrarii w Terrarii. Na rychłą premierę nie ma co liczyć.

Sega znowu rozważa

Nie tak dawno rozważała remaki pierwszych odsłon Shenmue, teraz do listy rzeczy, nad którą dumają wieczorem przy kominku prezesi możemy dopisać przeniesienie na obecną generację kolejnych – po Yakuza: Kiwami – odsłon serii Yakuza. Mowa o numerkach 2, 3, 4 i 5. Mniej słów, więcej czynów, bo taki pakiecik na pewno z chęcią przyjęliby gracze, którzy jeszcze nie wiedzą, czemu ta seria wywołuje takie poruszenie. Ale to mnóstwo pracy…

Po 7 latach Little King’s Story przeskoczy z Wii na PC

To urocza adaptacja powieści Janusza Korczaka pt. “Król Maciuś Pierwszy“, która… No, ok. Byłoby super, ale jednak Little King’s Story to coś innego. Aczkolwiek przymiotnik “urocza” się zgadza. A bardzo wysoka średnia ocen zarówno recenzentów jak i graczy (wyjątkowa zgodność) wskazuje, że zaległości warto nadrobić.

Zastanawia się czy zrobić zrzutkę na lure’y, które doprowadzą Patryka do domu – Maciej Kowalik

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Popularne wpisy

Popularne Gry