Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek: Podział ludzkości, koniec Lionhead i inne tragedie

Nie taki piątek miły, jak go malują. Ale mamy też dobre informacje! No, prawdę mówiąc to prawie same dobre. Szaleństwo, o co tu chodzi, przekonajcie się sami!

Nowy trailer Deus Ex: Mankind Divided

Square Enix pokazało nowy trailer Mankind Divided. Na wyjątkowo długim jak na materiał promocyjny filmie zobaczyć można nie tylko samą grę, ale po raz kolejny posłuchać o tym, jak na różne sposoby można będzie pokonywać stawiane przed graczem przeszkody. No ale pierwszy z nowych Deus Exów był naprawdę udany i faktycznie dawał spore możliwości, więc chyba można im wierzyć!

Oficjalny koniec Lionhead

Stało się. Microsoft zdecydował ostatecznie o zamknięciu studia Lionhead po „ponad sześciodniowych konsultacjach z pracownikami”. Twórcy Black & White, Fable czy The Movies nie zrobią już więcej gier. Szkoda? Nie szkoda?


FPS-owy Ghost in the Shell z otwartym weekendem

Już jakoś przetrawiliście to, że Scarlett Johansson będzie grała główną rolę w aktorskiej adaptacji Ghost in the Shell? No to teraz możecie poirytować się, jakim brakiem szacunku dla tej marki jest uczynienie z niej sieciowego shootera. Okazję tę zapewniają twórcy Ghost in the Shell: Stand Alone Complex – First Assault Online, w które przez ten weekend można pograć za darmo po ściągnięciu gry ze Steama.

Trailer Space Hulk: Deathwing

Coś dla miłośników uniwersum Warhammera 40,000. W sieci pojawił się pierwszy konkretny zwiastun gry Space Hulk: Deathwing. ZA IMPERATORA, czy jak tam się mówi.

I kolejny – tym razem Battleborna

Czekacie na Battleborna? Tę drugą mobę-strzelankę, która wychodzi w maju? Podobno nie jest wcale na tak straconej pozycji w walce z Overwatchem. O jej wyniku przekonamy się już niedługo, tymczasem materiał, udostępniony przez polskiego dystrybutora gry.

Dodatek do Elite: Dangerous na Xboksie One

Jak poinformowało studio Frontier, Elite Dangerous: Horizons – „drugi sezon” gry, dostępny już na komputerach, trafi do grających na Xboksach One w czerwcu. W jego skład wchodzą Planetary Landings, umożliwiające (jak sama nazwa wskazuje) lądowania na planetach w specjalnym pojeździe oraz The Engineers, usprawniający misje i zwiększające możliwości modyfikowania własnego statku. Kolejne dodatki mają być udostępniane jednocześnie na obu platformach.

Patch do Destiny 10 maja

Gracze Destiny po ostatnim uaktualnieniu narzekają na nierejestrujące się poprawnie ataki wręcz. Bungie obiecało udostępnienie poprawki eliminującej ten błąd 10 maja. Tydzień wcześniej, bo 2 maja, zostanie zaś udostępniony patch eliminujący szereg mniejszych błędów gry.

Rozchodniaczka na koniec tygodnia jak zwykle wypocił,
Dominik Gąska

6
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
4 Komentarze
2 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
kubekherbatyzm
Użytkownik

Nie ma co trawić, Johansson ma ryjek bardzo podobny do Kusanagi.

Nikodemsky
Użytkownik

W którym miejscu? ;p Poza fryzurą nie zauważyłem wielu podobieństw.

s.p.
Użytkownik

Obie mają twarze ..

Nikodemsky
Użytkownik

Deathwing wygląda bardzo zachęcająco, zwłaszcza z multi/coopem. Jeszcze do tego niedługo Total War: Warhammer, może w końcu uniwersum WH/WH40K będzie miało czym się pochwalić w świecie gier komputerowych oprócz DOWa i akceptowalnego Space Marine.

kamil950
Użytkownik

Jest też zwiastun Deus Ex: Mankind Divided – 101 Trailer na tym samym chyba oficjalnym kanale Deus Ex z dostępnymi np. polskimi czy angielskimi napisami – http://www.youtube.com/watch?v=ZGGaVCCMgfw

JaroWars
Gość
JaroWars

Idę o zakład, że jeśli nowy Day of Sex nie spełni pokładanych w nim oczekiwań i wzbudzi mieszane uczucia, połowa anglojęzycznych recenzji będzie zatytułowana “Gamerkind Divided” albo coś w tym kierunku.