Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek: Łotr, teasery, przeceny i Batman

Bo Batman sprawia, że wszystko jest lepsze, nie?

Łotr 1 w Battlefroncie 6 grudnia

Firma Electronic Arts podała datę premiery czwartego i ostatniego z DLC, wchodzących w skład season passa Battlefronta. Rogue One: Scarif, zawierający mapy i bohaterów z nadchodzących filmowych gwiezdnych wojen, będzie dostępny do pobrania od 6 grudnia. Tego samego dnia właścicielom gry udostępniony zostanie za darmo dodatek przygotowany z myślą o Playstation VR. A do tego wszystkiego przez ten weekend można grać w Battlefronta za darmo.

Teaser trailera od Remedy

Twórcy Quantum Breaka i Alana Wake’a szykują się do zapowiedzenia nowej gry. „Zwiastun wkrótce”, obiecują, co najprawdopodobniej oznacza rozdanie nagród VGA 1 grudnia. I chociaż takie „zapowiadanie trailera” jest naprawdę słabe, to Samowi Lake’owi wybaczamy. BO TAK.

Zwiastun 4 odcinka Batmana od Telltale

Czwarta część batmanowej przygodówki od Telltale trafia do sprzedaży już za kilka dni – 22 listopada. Z tej okazji – trailer.

Remake System Shocka opóźniony

Zespół Nighdive Studios poinformował, że przygotowywana przez niego odświeżona wersja System Shocka ukaże się później, niż pierwotnie zakładano. Podczas kampanii na Kickstarterze twórcy zapowiadali premierę na grudzień 2017. Teraz mówią, że potrzeba im więcej czasu – do drugiej połowy 2018.

Karaoke od Techlandu na koniec listopada

Pod koniec miesiąca do sprzedaży trafi przygotowana przez Techland gra Now Sing (PS4, Xbox One). Karaoke z 30 utworami i teledyskami gwiazd muzyki rozrywkowej będzie w zestawie z jednym bądź dwoma mikrofonami.

Now Sing to zestaw 30 przebojów od sław światowej muzyki. Na płycie znajdą się kawałki takich autorów takich jak Calvin Harris, Mark Ronson feat. Bruno Mars, Meghan Trainor, Ariana Grande feat. Iggy Azalea czy John Legend, Maroon 5, LMFAO i wielu innych.

Mnóstwo przecen w Xbox Live

Abonenci Gold serwisu Xbox Live mogą skorzystać z mnóstwa obniżek w cyfrowym sklepie Microsoftu. Taniej kupić można m.in. Far Cry Primal (63 zł), Titanfalla 2 (173 zl) czy Dishonored: Definitive Edition (45 zł). Na to ostatnie skuszę się chyba sam (wstyd się przyznać, ale grałem tylko kilka godzin).

Fragment rozgrywki z gry Warhammer 40,000: Deathwing

Twórcy FPS-a bazującego na świecie Warhammera 40,000 i klasycznej grze planszowej umieścili na YouTube’ie 17-minutowe wideo, pokazujące jego kampanię dla pojedynczego gracza. Wygląda ciężko i klimatycznie – może być nieźle.

Zwiastun CGI Last Guardiana

To naprawdę się dzieje! Last Guardian już tuż tuż. Apetyt na nie całe trzy tygodnie przed premierą gry możecie sobie podsycić nowym trailerem CGI.

Filmowe The Last of Us z problemami

Wygląda na to, że filmu na podstawie The Last of Us nie zobaczymy zbyt prędko. O problemach informuje Sam Raimi („Spider-Man”, „Armia ciemności”), pełniący przy projekcie rolę producenta. Konflikt na linii Naughty Dog – Sony – ekipa filmowa spowodował zawieszenie prac i nie wiadomo, kiedy zostaną one wznowione. To samo przydarzyło się niedawno filmowemu Uncharted i tam udało się wyjść z impasu, więc może i tutaj wszystko skończy się dobrze.

Worms W.M.D. z wydaniem pudełkowym za tydzień

Już w przyszłym tygodniu do sprzedaży trafi pudełkowe wydanie Worms W.M.D. na PC. Jeżeli nie chcieliście kupować wersji cyfrowej i czekaliście, to teraz z pewnością warto się grą zainteresować. Szczególnie, że jest naprawdę dobra (ba, nawet najlepsza).

Rozchodniaczka serwował,

Dominik Gąska

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o