Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek: Medal of Honor w telewizji, dodatki do Dying Light i przecieki o marcowym składzie Games with Gold

Lords of the Fallen
Mało? A graliście w The Witness? Bo będzie też o tym jak ta gra może zawładnąć człowiekiem.

Kolejna gra epizodyczna doczeka się pudełkowego wydania.

Wydawca Tales from the Borderlands szczególnie się z tym nie śpieszył, ale wszystkie odcinki – Gra o Tron pokazuje, że to nie jest takie oczywiste – wepchnie na płytę i rzuci do sklepów 22 kwietnia. Mowa o Europie. No i fajnie. Wiem, że niektórzy mają uczulenie na cyfrową dystrybucję, a zagrać TRZEBA.

Lords of the Fallen za darmo w marcu na X1?

Pamiętacie plotki o tym, że darmowy miałby być Sherlock? Źródło, które już kilka razy trafiło uzupełnia tamtą informację o plotę, że towarzyszyć będzie mu polskie Lords of the Fallen. I nie tylko. No, no – to z pewnością byłby najmocniejszy zestaw od dawna. O ile się potwierdzi…

Grim Fandango za grosze

Aktualny Humble Weekly Bundle nie jest może szczególnie szałowy, ale pozwala póki co dostać remaster Grim Fandango za mniej niż 4 dolary. Kto wie – może akurat czekałeś/aś na taką ofertę? Rzuć okiem.

Paweł Marchewka, prezes Techlandu zapowiedział wspieranie Dying Light dodatkami przez kolejny rok. Zacytujmy jego otwarty list do graczy:

Z pokorą przyjmujemy bardzo pozytywny odbiór rozszerzonej edycji naszej gry. Zawsze wierzyliśmy w ten projekt, ale widok tylu entuzjastycznych opinii graczy i wysokich ocen od recenzentów jest poruszający. To jednocześnie jasny komunikat, że wciąż istnieje wysokie zainteresowanie wyjątkową formułą rozgrywki Dying Light. Aby zapewnić wszystkim graczom – nowym i tym, którzy są z nami od dawna – pełnię rozrywki, na jaką zasługują, zdecydowaliśmy się przedłużyć wsparcie gry przynajmniej do końca roku. Już w tej chwili pracujemy nad nowymi dodatkami do Dying Light, więc wkrótce możecie oczekiwać kolejnych zapowiedzi.
W związku z tym mam do Was osobistą prośbę: dzielcie się z nami swoimi wrażeniami. Możecie to zrobić przez któryś z naszych kanałów w mediach społecznościowych, oficjalne forum dyskusyjne, lub po prostu wysyłając e-mail. Chcielibyśmy poznać Wasze historie, pomysły oraz problemy, z którymi mogliście się spotkać. Dajcie nam również znać, w jakim kierunku chcielibyście, żeby marka Dying Light się rozwijała. Głęboko wierzymy w aktywną współpracę między naszym zespołem projektantów, a Wami – graczami, którzy codziennie walczą o przetrwanie w świecie Dying Light.

The Witness w prawdziwym świecie

W recenzji The Witness pisałem, że w pewnym momencie dosłownie wszędzie na wirtualnej wyspie zacząłem widzieć kształty i linie wskazujące, że mogę patrzeć na zakamuflowaną zagadkę. Ale nie ograniczało się to tylko do gry. The Witness widziałem w zasuwce na drzwiach czy w kształtach w telewizyjnym serialu. Okazuje się, że nie tylko ja.

fot. http://thewitnessirl.tumblr.com/
fot. http://thewitnessirl.tumblr.com/

Powstała cała galeria pokazująca podejrzane elementy rzeczywistości, który wyglądają jakby wymknęły się z gry Jona Blowa. Śmieszno i straszno. Zwłaszcza jeśli widzieliście ukryte zakończenie The Witness. Ale dobrze wiedzieć, że nie tylko ja mam takiego fioła. Galerię znajdziecie tu.

A skoro już jesteśmy przy zderzeniu gier i rzeczywistości…

Irańska telewizja wykorzystała w przekazie materiał z Medal of Honor.

Jak donosi Eurogamer, Irańczycy twierdzą, że na poniższym materiale widzimy snajpera Hezbollahu, który eliminuje kilka celów. Gracze rozpoznali jednak jedenastą misję z Medal of Honor z 2010 roku.

Cóż, to nie pierwsza tego typu pomyłka.

Legion zwiększa wymagania.

Kolejny dodatek zmierza do World of Warcraft i nie obyło się bez podbicia wymagań sprzętowych dla gry. Nic strasznego, ale może ktoś faktycznie ma nieulepszany od dekady sprzęt, który służy mu jedynie za portal do świata MMO Blizzarda. Wtedy warto wiedzieć, jak wygląda sytuacja.

Wymagania minimalne: Intel Core 2 Duo E8500 lub AMD Phenom II X3 720, NVIDIA GeForce GT 440 or AMD Radeon HD 5670 lub Intel HD Graphics 5000; 2 GB RAM

Wymagania zalecane: Intel Core i5-3330 lub AMD FX-6300, NVIDIA GeForce GTX 750 Ti lub AMD Radeon R7 260X, 4GB RAM

A na koniec…

Quantum Break ozłocone. Po ostatniej medialnej szarży Microsoftu, w trakcie której Quantum Break wyskakiwało z lodówki, trudno byłoby spodziewać się czegoś innego. Kolejnych opóźnień nie będzie.

I to tyle na dzisiaj. Miłego weekendu!

Szpetnie przeklina pusty słoik na napiwki Maciej Kowalik

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Login by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o