Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek: Honor, bijatyka, rajdy i muzyka

Eliza w Tekkenie 7
Jak to w piątkowych Rozchodniaczkach bywa, zabawa na całego!

Wszystkie Dead Space’y wstecznie kompatybilne

Właściciele Xboksów One mogą od teraz zagrać na nich w drugą i trzecią część seri Dead Space w ramach wstecznej kompatybilności z X360. Dotychczas dotyczyła ona jedynie pierwszej odsłony cyklu.

Drugi sezon For Honor

Ubisoft ogłosił, że już 16 maja na wszystkich platformach rozpocznie się drugi sezon sieciowych rozgrywek For Honor. Dodatek Shadow of Might wprowadzi dwóch nowych bohaterów, dwie nowe mapy, przedmioty związane z personalizacją i usprawnienia rozgrywki.

Kim pogramy w Tekkenie 7?

Już tylko nieco ponad miesiąc dzieli nas od premiery siódmego Tekkena. Jeżeli jesteście ciekawi, w jakich wojowników przyjdzie nam się wcielić w grze, to odpowiedź znajdziecie na poniższym zwiastunie.

Zwiastun DiRT 4

A jeżeli od lania się po mordach wolicie rajdy, to poniżej zwiastun czwartek DiRT-a. Adam Piechota mówi: „czwórka jest tu nie bez powodu. dużo gra ma więcej wspólnego z DiRT 3 niż z DiRT Rally”.

Nintendo bez konferencji na E3

Prezes Nintendo potwierdził, że jego firma nie będzie miała w tym roku własnego wystąpienia w ramach targów E3. Podobnie jak ostatnio, pozostanie przy transmisji online kierowanej bezpośrednio do graczy. Tego, co mówi na ten temat Adam Piechota, nie napiszę.

nintendo_e3

Muzyka z Kholata na winylu

Nakładem firmy Gamemusic ukaże się ścieżka dźwiękowa Kholata na winylu. Nisza wydaje się strasznie sympatyczna, pozostaje tylko kibicować.

kholat-winyl-j

Remaster LocoRoco tuż za rogiem

Sony podało datę premiery remastera LocoRoco, zmierzającego na PlayStation 4. W hit z PSP właściciele tej konsoli zagrają już 9 maja.

Dreamfall Chapters – zwiastun z okazji konsolowej premiery

Już 5 maja najnowsza część kultowej serii przygodówek trafi z PC na konsole. Z tej okazji – zlokalizowany zwiastun.

Rozchodniaczka polał, chociaż wcale nie, bo chory i go głowa boli,

Dominik Gąska

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Popularne wpisy

Popularne Gry