Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek: Darmowe Wildlands, Batman i kolejny atak nostalgii

A także kilka nowych dat premier.

Zmarł Daniel Licht

Zaczynamy od smutnej wiadomości. W wieku 60 lat zmarł Daniel Licht, kompozytor najbardziej znany ze swojej pracy nad serialem Dexter. Jego twórczość można było jednak usłyszeć również w grach wideo – pojawiła się w dwóch odsłonach serii Silent Hill (Downpour i Book of Memories) oraz Dishonored 1 i 2.

Zwiastun drugiego sezonu Batmana

Pojawił się zwiastun drugiego sezonu growego Batmana od Telltale. Premiera, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, 8 sierpnia.

Rozbudowane demo Wildlands

Ubisoft udostępnił na konsolach Xbox One i Playstation 4 rozbudowane demo gry Ghost Recon: Wildlands. Od dziś posiadacze tych konsol mogą pobrać grę i testować ją przez pięć godzin tak, jakby mieli pełną wersję – mogą grać sami lub w towarzystwie znajomych, również tych, którzy kupili własną kopię. Nic tylko pochwalić!

Neon Drive z datą premiery na PS4

Gra, będąca kolejnym hołdem niezależnego twórcy dla lat 80., od 2016 roku dostępna jest na PC. Teraz zaś, od 8 sierpnia, będzie można w tę zręcznościówkę zagrać również na Playstation 4.

Rime z datą premiery na Switcha

Kontynuując wątek konsolowych premier – przygodow0-logiczna gra Rime, dostępna na PC, Xboksie One i PS4 od początku tego roku, doczekała się daty premiery na Switcha. Właściciele najnowszej konsoli Nintendo zagrają w nią 17 listopada.

Spotify na Xboksie One

Wygląda na to, że po długiej wyłączności dla Playstation 4 Spotify trafi w końcu na Xboksa One. Wskazuje na to wychwycony przez jednego z użytkowników Reddita status Majora Nelsona – znanego pracownika Microsoftu odpowiedzialnego za kontakt ze społecznością. Widać wyraźnie, że ma on uruchomione Spotify na konsoli. Według plotek Microsoft ma oficjalnie ogłosić dostępność Spotify na targach Gamescom.

Rozchodniaczka z urlopu, polegającego na siedzeniu w domu i graniu pisał

Dominik Gąska 

1
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
0 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Simplex
Użytkownik

“Nic tylko pochwalić!” – nic tylko pochwalić za brak dema na PC. Brawo Ubi, dobra robota!

Popularne wpisy

Popularne Gry