Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek: dajemy dostęp do FIFA 17, zachęcamy do ataku na serwery Gwinta i szukamy Firewatch na Xboksie

Smutno Wam? Przecież już prawie piątek!

Zacznijmy od najważniejszego. Abonenci EA Access mogą od dziś grać na Xboksie One w pełną wersję FIFA 17 przez 10 godzin (łącznie). A co jeśli nie macie abonamentu? Cóż, mamy dla Was pięć miesięcznych kodów dostępu do EA Access. Wystarczy poprosić o jeden w komentarzu. Pięć pierwszych osób otrzyma kod na maila, powiązanego z kontem na Poly.

Serwery Gwinta muszą zginąć!

Ten okrzyk bojowy wznoszą sami autorzy karcianki ze świata Wiedźmina. Bynajmniej nie dlatego, że serwery czymś im podpadły.

W ramach odbywającej się 23 i 27 września akcji Serwery muszą zginąć!, chcemy zobaczyć jak nasza infrastruktura sieciowa poradzi sobie, gdy na polu bitwy pojawi się mnóstwo graczy. Jeżeli serwery polegną, a bardzo możliwe, że tak właśnie będzie, pozwoli nam to lepiej przygotować się do startu zamkniętej bety, która rozpocznie się 25 października.

Szturm będzie mieć miejsce na PC i rozpocznie się już w piątek. Atak trzeba jednak dobrze skoordynować, więc koniecznie wejdźcie na oficjalną stronę Gwinta i doczytajcie szczegóły.

Chcecie obsługi PlayStation VR w Adrift?

Też początkowo zdziwiłem się, że akurat ta gra nie przewiduje wspierania gogli na PS4. Potem jednak Paweł ją zrecenzował i trochę zobojętniałem. Ale dla PS VR każda obsługiwana gra będzie jakimś usprawiedliwieniem ewentualnego wydatku na gogle. Autorzy twierdzą, że są gotowi to zrobić. Ale trzeba tu też dobrej woli ze strony Sony oraz wydawcy – 505 Games.

Gdzie ten Firewatch?

Póki co na PC i PS4. Na Xboksie One miał pojawić się wczoraj, ale – o ile nie mieszkacie w USA – wciąż nie znajdziecie go w sklepie. Studio Campo Santo poinformowało, że Europejczycy muszą czekać do 30 września. Coś poszło nie tak przy procesie uzyskiwania kategorii wiekowej.

A Virginia już jest

Ani się nie obejrzeliśmy, a już premiera. I premierowy zwiastun. Patryk już gra, więc możecie spokojnie poczekać na jego recenzję.

Mafia 3 trafi na komórki

 

Dokładnie w dzień premiery gry na PC, PS4 i Xboksie One, posiadacze iSprzętów i Androidów będą mogli zagrać na nich w Mafia 3: Rivals. Darmową grę, w której będziemy walczyć o wpływy w New Bordeaux.

Rejestrując się przed premierą, gwarantujecie sobie bonusy na start zabawy.

Czasy ładowania w ReCore na celowniku autorów

Loadingi nie są co prawda jedynym problemem gry studia Armature, ale skrócenie ich o połowę albo i więcej na pewno uprzyjemniłoby czas spędzany przed konsolą. Autorzy widzą, że to jeden z wniosków większości recenzji i zamierzają coś z tym zrobić. Jeszcze w tym tygodniu.

Rocket League daje nura

W październiku do gry trafi nowa arena i dwa dziwaczne pojazdy. AquaDome będzie oczywiście darmowe, autka będą kosztować 2 dolary za sztukę. Przyznam, że oglądając początek filmiku liczyłem na zapowiedź podwodnego trybu rozgrywki, ale… może jeszcze nie pora.

Czwarty odcinek Królewskiej Misji pojawi się w przyszłym tygodniu

Rany. Zapomniałem już o tej grze. Również dlatego, że po drodze postanowiliśmy recenzować gry epizodyczne po pierwszym odcinku, a potem dopiero po całym sezonie. A autorzy King’s Quest rekordów prędkości tworzenia kolejnych epizodów nie pobiją. No, ale w czwarty – Snow Place Like Home zagramy 27 września. Ponoć finał opowieści jeszcze w tym roku.

Wargaming opowiada o nadziei

Na swój własny sposób.

Usiądźcie wygodnie, podkręćcie głośność i dajcie sobie te 5 minut.

Z radością informuje, że to już ostatni czwartek w tym tygodniu

Maciej Kowalik

Więcej na temat:

6
Dodaj komentarz

Login by skomentować
6 Komentarze
0 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
yogurtlol
Użytkownik
yogurtlol

Poproszę kod 🙂

Blazkowicz
Użytkownik
Blazkowicz

poproszę kod 🙂

gibber
Użytkownik
gibber

Dobry wieczór, poproszę kod. 🙂

bartii
Użytkownik
bartii

poproszę kodzik 😀

Leviathanqq
Użytkownik
Leviathanqq

Poprosze kodzik 😉

zor46
Użytkownik
zor46

poproszę kod