Zmien skórke
Logo Polygamii

Robert Lewandowski na okładce FIFA 15, a Szpakowski i Szaranowicz na stanowisku komentatorskim

Robert zajmie miejsce obok Maradony… to znaczy Messiego.

Robert Lewandowski jest najlepszym polskim piłkarzem, ma za sobą udany sezon w klubie, po nim trafił do Bayernu Monachium – i nie ulega wątpliwości, że jest najlepszym wyborem na polskiego piłkarza na okładce polskiej wersji FIFA 15. Znajdzie się na niej obok Leo Messiego.

Messiego, znanego również jako Maradona – który objawiał się na mundialu Dariuszowi Szpakowskiemu. Najbardziej znany polski komentator wraca na stanowisko z Włodzimierzem Szaranowiczem, który wprawdzie piłki nożnej nie komentuje, ale też nie o to tu chodzi. Marketingowy potencjał tego duetu jest ogromny i dlatego niezależnie od wiedzy piłkarskiej i popełnianych błędów, to ich będziemy słuchać w FIFA. Zdecydowanie bardziej wolałbym Smokowskiego i Twarowskiego, ale te nazwiska przeciętnemu zjadaczowi piłki w tym kraju mówią niestety niewiele.

Jak widać na okładce, nie zabraknie T-Mobile Ekstraklasy.

Uważajcie w tym roku w sklepach, bo na okładkach piłkarskich gier zaroiło się od czerwono-niebieskich pasiaków. Zwłaszcza tych monachijskich. Na okładce Pro Evolution Soccer 2015 pojawi się klubowy kolega Roberta, Mario Gotze.

[Źródło: EA]

Marcin Kosman

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o