Zmien skórke
Logo Polygamii

Prezentowe pogotowie w postaci promocji na PC, PS4 i Xboksie One? Dobry pomysł

Sam skorzystam, choć PS Store tego nie ułatwia.

Święta rozpoczną się lada chwila, co da się odczuć choćby podczas odważnych – lub bardzo głupich, zależy jak na to patrzeć – podróży do galerii handlowych. Tłumy ustawiają się w kolejkach, tłumy krzątają się między alejkami, gorączkowo szukając potencjalnych prezentów… Do tego jesteś w kurtce, robi się coraz cieplej, a rozchełstany szalik wcale nie poprawia sytuacji… I tutaj do akcji wchodzą internetowe zakupy, także te growe.

Promocji jest teraz pełno. Na Steamie trwa zimowa wyprzedaż, a świetne oferty możecie wyrwać do 4 stycznia. Przypominamy też o wyprzedaży na GOG-u – ta potrwa do 26 grudnia; mamy tam nawet swoją własną kolekcję. Ale szał promocji nie sprowadza się tylko do pecetów.

Zarówno na PS Store, jak i w sklepie Microsoftu można znaleźć wiele, wiele zniżek. Final Fantasy XV za 79 zł? Dark Souls III za 95 zł? Dishonored: Death of the Outsider za 56 zł? Brzmi to jak dobry pomysł na prezent dla kogoś, kto lubi grać. Jest w czym przebierać.

Sam decyduję się na taką opcję w jednym przypadku, ale będę musiał napisać jakąś karteczkę z nazwą gry i wrzucić ją do koperty, by potem samodzielnie kupić tytuł na koncie obdarowanego… Bo na PS Store nie ma, oczywiście, opcji kupienia czegoś w formie prezentu. Znajdziemy ją na Steamie, na GOG-u, nawet na stronie Microsoftu, ale nie na PS Store. Upierdliwe. No, ale powiedzmy, że da się to obejść w opisany powyżej niezdarny sposób.

Tak czy inaczej, przeglądajcie te wszystkie gorące oferty i szukajcie okazji. Ciągle pojawiają się nowe, a monitorować można je choćby tutaj. Jak nie dla kogoś, to dla siebie. Sam poważnie rozważam Personę 5 za 145 zł, choć generalnie mam w co grać. Zaczekaj, Patryk, po prostu zaczekaj, nie ucieknie…

Patryk Fijałkowski

Więcej na temat:

2
Dodaj komentarz

Login by skomentować
1 Komentarze
1 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
poprostumk
Użytkownik

Co to za gra z pierwszego obrazka

s.p.
Użytkownik

Dishonored 2