No Man’s Land - wkrótce premiera

No Man’s Land - wkrótce premiera21.07.2004 16:54
Materiały prasowe

Cenega Poland ma przyjemność poinformować, że już wkrótce do sklepów na terenie całego kraju trafi ciekawa strategia firmy CDV - No Man’s Land. Tym razem walki toczyć się będą na nowoodkrytym kontynencie amerykańskim, a doświadczenie niemieckiego studia w tworzeniu strategii czasu rzeczywistego jest gwarancją doskonałej zabawy. No Man’s Land wydane zostanie w polskiej wersji językowej.

Skolonizuj Amerykę w trzech kampaniach, rozgrywających się pomiędzy 1600, a 1900 rokiem. Będziesz świadkiem historycznych osiągnięć sześciu różnych grup etnicznych - Anglików, osadników, amerykańskich patriotów, Hiszpanów i Indian - leśnych oraz preriowych. Każdy naród posiada indywidualne zalety i możliwości osiągnięcia kolejnego stadium rozwoju cywilizacyjnego. Zagłęb się w zalesione regiony Nowego Świata, stwórz kolonie, rozpocznij wydobywanie surowców i wreszcie - połóż linie kolejowe od Atlantyku po Pacyfik.

Naładuj muszkiet i stój dzielnie jako odważny żołnierz, walcząc o przyszłość swojego narodu, którego istnienie jest zagrożone. Powinieneś też pamiętać o morale własnych wojsk i ich doświadczeniu - ostatnia wartość wzrasta wraz z każdym celnym strzałem żołnierza. Będziesz mógł walczyć w czasie dnia i nocy, używać jednostek pływających i wykorzystywać zaawansowane zagrywki taktyczne. Stań do walki o ziemię niczyją i połóż podwaliny pod cywilizację, która zmieni oblicze całego świata.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)