Niesprawiedliwe bany nawiedziły Battlefielda 3?

Niesprawiedliwe bany nawiedziły Battlefielda 3?
13.03.2012 14:55
Niesprawiedliwe bany nawiedziły Battlefielda 3?
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Walka z oszustami zawsze niesie ze sobą ryzyko, że ucierpią także niewinni gracze. W ostatnich dniach ci ostatni ponoć dostali mocno po głowie.

Ban z powodu używania multihacka #79551 został ostatnio nałożony na wielu graczy. Czy to oznacza, że pola bitew są bezpieczniejsze niż kiedykolwiek wcześniej? Pojawiają się głosy, że nie. Gracze dotknięci ostatnimi działaniami PunkBustera i GGC, programów czyhającego na oszustów, uznali, że zostali ukaranych niesprawiedliwie. Dlatego zaczęli pisać na forach domagając się wyjaśnień.

W odpowiedzi EA stwierdziło, że to nie ich problem. EvenBalance, firma stojąca za PunkBusterem, napisałą, że bany nie mogły być efektem pomyłki. Osoby dotkniętych nimi nie zadowalają takie wyjaśnienia. Wśród nich jest nasz użytkownik Piotrek, który napisał w mailu do nas:

Na stronach Battleloga można znaleźć mnóstwo tematów poruszających problem z dziwnymi banami nakładanymi na przypadkowych użytkowników Battlefilda 3. Sam padłem jego ofiarą. Próbowałem wyjaśnić tę sprawę (...), ale jak wszyscy dostałem odpowiedź, że z ich strony nie ma żadnego błędu ani problemu. Piotrek podesłał nam też linki pokazujące, że niezasłużone bany mają się szerzyć w grze APB Reloaded, innym tytule chronionym przez PunkBustera. Wg przypuszczeń użytkowników bany powodują niektóre programy do usuwania reklam.

Zobaczymy, czy EvenBalance uzna, że doszło do pomyłki.

327085568809195562
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)