Zmien skórke
Logo Polygamii

GTA V ma się coraz lepiej, RDR2 - coraz gorzej

Rockstar raz daje, raz zabiera.

Wygląda na to, że nie wszystkie ostatnie posunięcia Rockstara spotkały się z jednakowo entuzjastyczną reakcją graczy. O ile w przypadku GTA V firma radzi sobie wciąż bardzo dobrze, a nieustannie się sprzedająca gra otrzymuje mocne i ciepło przyjmowane wsparcie, to w przypadku RDR2 nie jest już tak różowo.

Grand Theft Auto V dostało kolejną dużą aktualizację. Wprowadziła ona dużo usprawnień, poprawiających komfort rozgrywki w GTA Online – wśród tych takie, od dawna postulowane przez graczy. Dostali więc oni w końcu możliwość odsyłania samochodu do garażu z każdego miejsca mapy bez konieczności należenia do Motorcycle Club. Poprawiono też kilka uciążliwych usterek gry.

Ponadto w ramach Los Santos Summer Special do gry trafiło sporo nowej zawartości. Fani gry nie mają więc co narzekać – zarówno na wsparcie ze strony twórców jak i na nowe rzeczy do odkrywania.

Niestety, tak różowo nie jest w przypadku Red Dead Online. Sieciowy komponent Red Dead Redemption 2 nie tylko nie cieszy się takim samym zainteresowaniem graczy i wsparciem Rockstara. Jest wręcz niejako w drugą stronę – choćby w ostatnim uaktualnieniu twórcy jeszcze bardziej popsuli ten element.

Dostępny od paru dni patch 1.21 spowodował szereg problemów. Pojawiły się błędy połączenia, gracze narzekali również na nadmiernie ograniczone odradzanie się zwierząt i inne utrudnienia w codziennej rozgrywce.

Red Dead Redemption 2

Do tego stopnia, że wczoraj Rockstar poinformował o wycofaniu ostatniego uaktualnienia (!) i przywróceniu poprzedniej wersji gry na Xboksie One i PlayStation 4.

Powinno to naprawić ostatnie błędy i przywrócić stabilność. W międzyczasie będziemy wciąż pracować nad wyeliminowaniem wszystkich błędów poprzez przyszłe uaktualnienia.

Napisał Rockstar. 

Dominik Gąska

Więcej na temat:

2
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
2 Komentarze
0 Odpowiedzi
2 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Redemptor
Użytkownik

Jakby jeszcze trofea online usunęli to byłbym szczęśliwy. Może by ludzie wrócili do gry i pokusili o platynę.

Typowypolaknr1
Użytkownik

Na tej stronie jest konkurs w którym główną nagrodą jest PS4. Można także wygrać inne nagrody takie jak Paysafecard, doładowania Steam, kody Allegro. Zapraszam 🙂
https://www.bananki.pl/event/

Popularne wpisy

Popularne Gry