Zmien skórke
Logo Polygamii

Ghost Recon: Breakpoint z datą premiery bety

Coś dla fanów Franka! Chciałem napisać Shane'a... Jona!

Ubisoft przywiózł na targi nieco informacji o swojej nowej grze. Najnowszy zwiastun Ghost Recon: Breakpoint przedstawia gwiazdę produkcji, Jona Bernthala. Ten wygłasza porywające słowa do swojej armii przed zbliżającą się bitwą. Szkoda, że zabrakło czasu na jakikolwiek fragment rozgrywki, która staje pod znakiem zapytania.

Breakpoint zabierze graczy na fikcyjną wyspę Auroa, na której Duchy są ścigane przez byłych towarzyszy pod dowództwem Cola Walkera, w którego wciela się wyżej wspomniany aktor. Aby się przygotować, można spróbować dołączyć do zbliżającej się bety (konsole i PC), która ujrzy światło dzienne 5 września 2019 roku.

Warto zaznaczyć, że kupując edycję przedpremierową, z góry otrzymujemy gwarantowane miejsce. Na pełną wersję przyjdzie poczekać do 4 października tego roku, ale z tą różnicą, że tytuł będzie dostępny również na Google Stadia.

Więcej na temat:

3
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
2 Komentarze
1 Odpowiedzi
3 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
indeed
Użytkownik

Czyli tydzień przed premierą Borderlands 3. Swoją drogą Wildalnds miało publiczną betę, którą to beta nota bene przekonałą mnie do zakupu (zapowiedzi i gameplaye przedpremierowe osiągnęły odwrotny efekt), więc szkoda, że tym razem beta tylko dla wybranych.

Aimagylop
Użytkownik

Przy tym natężeniu filmowych aktorów w grach video czuję się jakbym znowu był w latach ’90.

Bartosz Witoszka
Redaktor

I teraz pytanie – dla kogo jest to lepszy deal? Aktora czy giereczki. Śmiem twierdzić, że to pierwsze, w końcu duża część odbiorców popkultury to gracze 🙂

Popularne wpisy

Popularne Gry