Zmien skórke
Logo Polygamii

Filmowy Monster Hunter nie ukaże się w tym roku

Monster Hunter
Sony przesuwa premierę na 2021.

Kinowa adaptacja Monster Huntera nie ukaże się, tak jak planowano, 4 września tego roku. Jak donosi filmowy serwis Deadline, firma Sony zdecydowała o przesunięciu premiery na 23 kwietnia 2021. Serwis spekuluje, że producent obrazu przestraszył się premiery drugiej części horroru Ciche miejsce, która zaplanowana jest przez Paramount również na 4 września. 

Pojawiły się również przypuszczenia, że dodatkowym powodem mogą być spodziewane ruchy burmistrza Los Angeles w związku ze światową pandemią. Parę dni temu zapowiedział on, że nie wyklucza wprowadzenia nowych obostrzeń wymuszających izolację. Może to spowodować dalsze opóźnienia szeregu filmowych premier i silniejszą konkurencję o widza we wrześniu i kolejnych miesiącach.

Monster Hunter

Film Monster Hunter opowiadać ma historię pani porucznik Natalie Artemis (Milla Jovovich), która wraz ze swoimi podkomendnymi zostaje przeniesiona do nowego świata. Musi tam walczyć o przetrwanie walcząc z olbrzymimi przeciwnikami o niesamowitych mocach. Więc no tak – Monster Hunter. 

Za reżyserię odpowiada Paul W. S. Anderson (filmowe Resident Evil, Alien vs. Predator, Event Horizon). Całość brzmi więc mocno pulpowo, b-klasowo i zabawnie. Kto wie, może nie będzie źle. KIedy w końcu będzie.

Dominik Gąska

Więcej na temat:

2
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
1 Odpowiedzi
2 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
s.p.
Użytkownik

“Film Monster Hunter opowiadać ma historię pani porucznik Natalie Artemis (Milla Jovovich), która wraz ze swoimi podkomendnymi zostaje przeniesiona do nowego świata.” wtf. To brzmi tak głupio że chyba obejrzę

Aimagylop
Użytkownik

Brzmi prawie jak Uwe Boll. W “In the Name of the King 2” Dolp Lundgren przeniósł się w czasie ze współczesnej kanady to świata fantasy, Był to sequel do filmu na licencji Dungeon Siege xD.

Popularne wpisy

Popularne Gry