Fani Age of Mythology i chińskiej mitologii mają powód do radości - zapowiedziano nowy dodatek

Fani Age of Mythology i chińskiej mitologii mają powód do radości - zapowiedziano nowy dodatek
21.09.2015 09:46
Fani Age of Mythology i chińskiej mitologii mają powód do radości - zapowiedziano nowy dodatek
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Tak, mówimy o tej grze, która ma 13 lat.

Postal 2 czy Age of Empires 2 to nie jedyne gry, które mogą dostawać oldskulowe dodatki wiele, wiele lat po premierze. Do grona starych ale jarych dziadków dołącza znakomite Age of Mythology. Twórcy zapowiedzieli nowe rzoszerzenie do strategii nazwane Tale of the Dragon. Jak łatwo się domyślić po tytule i powyższym obrazku, jego tematyką będzie chińska mitologia, która przez 13 lat była pominięta w grze o najsławniejszych mitologiach świata.

Dodatek jest w 50% ukończony, a więcej na jego temat dowiemy się 2 października podczas streama na Twitchu. Myślę, że to świetna wiadomość. Wydane w zeszłym roku Extended Edition być może pozwoliło na wygodną, sentymentalną podróż w przeszłość, ale zabrakło w niej nowości. Dopiero teraz czuję, że będę miał konkretny powód, by powrócić do gry, która porwała mi i chłopakom z osiedla wiele podwórkowych godzin.

A Wy dobrze wspominacie Age of Mythology? Chcecie wiedzieć, jak chińskie bóstwa mogą namieszać w dobrze znanej grze? W takim razie vulome i prostagma z Wami.

[źródło: VG247]

Patryk Fijałkowski

326867987712202794
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)