Zmien skórke
Logo Polygamii

Fallout 76 - nie dość, że online, to jeszcze w trybie kooperacji!

Spodziewaliście się tego?

Todd Howard przyznał, że obchodzi swój 25 rok w Bethesdzie. Wspomniał, jak wyglądały początki imprezy E3 – która była skromna, wręcz pusta, ale z czasem stała się jedną z najważniejszych imprez branżowych.

Po czym stwierdził, że na pewno przyszliśmy tu wszyscy w jednym celu… by zobaczyć Skyrim Very Special Edition.

Czyli wyjątkowe doświadczenie na styku prawdziwego życia i Skyrima, z wykorzystaniem uwodzicielskiego głosu Alexy.

Na szczęście okazało się, że to tylko żarty.

Fallout 76 ma być prequelem do wszystkich gier z serii oraz ma być 4 razy większy od Fallouta 4. Jak pisaliśmy wcześniej, akcja toczy się w zachodniej Wirginii. Główny bohater po 25 latach spędzonych pod ziemią dożywa dnia, kiedy wrota krypy się otwierają.

Wychodzimy na zewnątrz. Okolica jest… piękna, barwa, wczesna jesień, żywe barwy. Howard powiedział, że została zastosowana nowa technologia oświetlenia oraz tworzenia środowiska, dzięki czemu będzie ono pełne detali. Dodatkowo pojawią się różne zjawiska pogodowe.

Będzie można spotkać nowe potwory, w tym te zainspirowane lokalnym folklorem. Pojawiła się jakaś beast of Grafton i coś, co wyglądało jak Gollum.

Ale największy news został powiedziany później. Bo prawdą jest, że zawsze wcielamy się w bohatera, która dopiero wypełza z krypty i wychodzi na świat, w którym poznaje różne postacie. Różnica polega na tym, że tym razem wszystkie te postacie będą żywe.

Fallout 76 będzie całkowicie online.

Można grać solo – zwiedzać świat, wykonywać zadania. Ale Howard przyznał, że 4 lata temu doszli do wniosku, że formuła gry online może idealnie sprawdzić się w tym postapokaliptycznym uniwersum.

Będzie też możliwość grania w zespole ze znajomymi. Zostaną stworzone serwery i platforma dedykowane tylko Fallout 76.

Uwagę zwraca bogata edycja kolekcjonerska, w której znaleźć będzie można mapę świecącą w ciemności i…:

Premiera – już 14 listopada 2018.

Więcej na temat:

14
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
6 Komentarze
8 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
GThoro
Użytkownik

Ale clickbait. Przecież to nie MMO, max kilkadziesiąt osób na serwerze, nie ma jednego wielkiego trwałego świata ani setek tysięcy graczy na nim.

Finear
Użytkownik

mamy chyba inna definicje mmo

jak dla mnie nic specjalnego, to bedzie jeszcze głupszy fallout niż 4 a jako ze online only to możemy porzegnać jedyna rzecz ktora ratuje gry bethasdy – mody

GThoro
Użytkownik

No najwidoczniej, bo MMO to MASSIVE Multiplayer Online. W F76 tego massive zdeczka brakuje, bo dziesiątki graczy na równocześnie to nie setki czy tysiące (a od takich liczb zaczyna się MMO). To tak jakby nazywać 7 Days to Die, Rust czy DayZ i inne tego typu gry MMO.

Finear
Użytkownik

nie ogarniam tego nazywania się mmo, albo gorzej moba, na siłe
niestety wiele osób powie ze dayz to mmo

Liik
Użytkownik

To że będzie online nie wyklucza modów, takim przykładem jest Ark który mimo bycia grą online jest modowalny. Zależy raczej na jakiej zasadzie będą działać serwery czy będzie można postawić swój prywatny czy dostępne będą tylko te od Bethesdy

Finear
Użytkownik

chciałbym żeby było inaczej ale jestem pewien że serwery beda tylko bethesdy
a ew. mody bedą dostepne tylko przez ten gowniany creation club

s.p.
Użytkownik

A już myślałem że gorzej nie będzie

niewierze
Użytkownik

Raczej rozbudowany CO-OP.

Washburne
Użytkownik

Jak dla mnie – świetna wiadomość! Seria Fallout należy do moich ulubionych. Na studiach szukałem water chipa i świętego G.E.C.K.a, potem przemierzałem pustkowia wokół Waszyngtonu, dostarczałem przesyłki dla Mojave, stawiałem chatki dla wiecznie brudnych osadników w okolicach Bostonu… Ach, po drodze było jeszcze taktycznie z Bractwem Stali!

Miło będzie dla odmiany podróżować w towarzystwie kogoś bliskiego, kto nie będzie bezmyślnie wbiegał pod lufę… hmmm… hahaha… to będzie fajne 😀

Power Armor Edition! Ciekawe, ile trzeba będzie zapłacić za kolekcjonerskie DLC z pozostałymi częściami pancerza.

filazaf
Użytkownik

Masakra. Z f4 pipboy jest mega tendetny. Nie wyobrażam sobie, jak hełm bedzie kijowy. W sumie tylko skrzynka była na jak takim poziomie…

Popularne wpisy

Popularne Gry