Edycja Kolekcjonerska Neverwinter Nights - już w sprzedaży!

Edycja Kolekcjonerska Neverwinter Nights - już w sprzedaży!25.11.2004 15:08
Materiały prasowe

Mamy przyjemność poinformować, że w dniu dzisiejszym do sklepów w całej Polsce trafiła Edycja Kolekcjonerska Neverwinter Nights! Jest to jedyne kompletne wydanie jednej z najsłynniejszych gier RPG wszech czasów. W pakiecie znajdziemy:

  • 3CD z grą Neverwinter Nights,* 1CD z dodatkiem Shadows of Undrentide,* 1CD z dodatkiem Hordes of the Underdark,* 1CD z najnowszymi uaktualnieniami (patch 1.64 PL dla gry i obu dodatków),* liczącą 180 instrukcję do gry i obu dodatków,* mapę miasta Neverwinter i okolic,* kartę pomocy podręcznej.

Co więcej, każda osoba, która zarejestruje Edycję Kolekcjonerską Neverwinter Nights, otrzyma dostęp do specjalnego serwisu internetowego, w którym będzie można znaleźć dziesiątki różnego rodzaju modów, segmentów i innych dodatków do gry. O szczegółach każdy, kto zarejestruje grę, zostanie powiadomiony mailem zaraz po uruchomieniu serwisu.

Warto też zaznaczyć, że Edycja Kolekcjonerska została wydana w ekskluzywnym pudełku, specjalnie lakierowanym i z tłoczonym logiem Neverwinter Nights.Gra dostępna jest w pełnej polskiej wersji językowej, na 6 płytach CD i w cenie 129.90 PLN.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)