Do Guitar Hero Live zawitały sieciowe pojedynki

Do Guitar Hero Live zawitały sieciowe pojedynki
15.12.2015 11:48
Do Guitar Hero Live zawitały sieciowe pojedynki
Patryk Fijałkowski
Patryk Fijałkowski

A do tego kilka innych drobnych, ale przyjemnych dodatków.

Podczas grania w sieciowy tryb Gutiar Hero Live, nazwany Guitar Hero TV, regularnie jesteśmy zestawiani z dziewięcioma innymi graczami, by walczyć z nimi o jak najlepszą pozycję. Graczom marzyła się jednak bardziej osobista rywalizacja. Twórcy wysłuchali zatem próśb i wprowadzili do gry Rival Challenges. Od teraz grając w któryś z kanałów GH TV, dwa razy w ciągu półgodzinnego bloku zostaniemy sparowani z tylko jednym graczem o zbliżonym poziomie, by zmierzyć się z nim w pojedynku. Zobaczymy przy okazji jego gryf oraz moce i będziemy na bieżąco z tym, jak mu idzie. Zwycięzca otrzyma dodatkowe sto punktów doświadczenia. Aby odblokować Rival Challenges, należy mieć 10. poziom.

Pomysł jest dobry, ale nie rozumiem, czemu działa tylko w kanałach, na których musimy grać wyselekcjonowane przez twórców kawałki. Czy tak trudno byłoby zaimplementować opcję pojedynku podczas wybierania jakiejkolwiek piosenki z katalogu GH TV? Ale może tylko niepotrzebnie narzekam...

Są jeszcze dwie drobniejsze nowości. Po pierwsze możemy teraz oznaczać piosenki jako ulubione i w efekcie mieć do nich szybszy dostęp, co z pewnością okaże się wygodną opcją. Już nigdy nie będę musiał zjeżdżać wieczność, by odnaleźć Rage Against the Machine... Drugą nowinką są darmowe Playe - w momencie gdy mamy ich zero, gra raz dziennie przydzieli nam trzy.

Twórcy zapowiadają także nowe utwory utrzymane w świątecznej atmosferze. Trzeba przyznać, że póki co gra wspierana jest całkiem solidnie. Wciąż zdarza mi się odpalić Guitar Hero Live i utrzymuję, że w nową odsłonę zagrać po prostu warto.

[źrodło: informacja prasowa]

Patryk Fijałkowski

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)