Zmien skórke
Logo Polygamii

Zapowiedziano Plants vs. Zombies 3

Ruszyły testy wersji pre-alpha na Androidzie, ale nie są dostępne w Polsce.

PopCap Games zapowiada kolejną odsłonę popularnej serii, której początki miały miejsce dekadę temu. Teraz znikąd (i po ominięciu E3), gra zmaterializowała się w sklepie Google Play w wersji pre-alpha dostępnej do testów. A w każdym razie tak czytamy na oficjalnej stronie EA, bo link nie działa.

Podobno strona gry w sklepie Androida jest aktywna tylko w wybranych krajach, nie wiadomo jednak, czy Polska się wśród nich znajdzie. Testy przebiegają w turach, więc jeśli nie ma możliwości pobrania w danej chwili, trzeba próbować później. Oczywiście ze względu na wczesną wersję podobno zdarzają się bugi i ogólnie tytuł jest jeszcze w mocno wczesnym etapie produkcji; na razie twórcy chcą przede wszystkim dostać informację zwrotną na temat walki.

Na razie brak wieści na temat premiery innych platform; wiemy tylko, że w planach jest też wersja na iOS. Jeśli chodzi o mikropłatności, mają się wahać między 0,99 a 99,99 dolarów, ale oczywiście w tej wersji jeszcze ich nie uświadczymy. Nie ujawniono też ostatecznej ceny ani daty premiery.

Tatiana Kowalczyk

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Popularne wpisy

Popularne Gry