Zmien skórke
Logo Polygamii

Ścinki: Jak dostać robotę u Kojimy i jak wystąpić w grach z serii GTA (03.09-09.09)

W obu przypadkach odpowiedź brzmi - liczy się nazwisko.

Dzisiejsze ścinki zacznijmy od życzeń urodzinowych dla… Grasshopper Manufacture. Wprawdzie formalnie 20-lecie studia przypadło na kwiecień tego roku, ale co się odwlecze… w każdym razie, wszystkiego najlepszego. Fani studia przygotowali z tej okazji specjalny fanzin skupiający się na Sudzie51 i grach Grasshoppera. Wersja cyfrowa kosztuje 15 dolarów, fizyczna zaś 20, a preordery można składać tutaj.

Tak poza tym Kotaku stworzyło listę prawdziwych celebrytów, którzy pojawili się kiedykolwiek w serii GTA. Na liście znaleźli się Phil Collins, Lazlow, Kenny Loggins, Katt Williams, Juliette Lewis, Jesco White, Ricky Gervais i Iggy Pop. Ciekawy artykuł, warto rzucić okiem, ale brak tu co najmniej występującego jako głos Axla Rose (i kilku sław pornobiznesu, bo podobno i okładki świerszczyków są nieprzypadkowe…).

A ten obrazek sprawia, że zaczynam ryczeć ze śmiechu. Znany z GTA V Lazlow nie jest bowiem tak do końca przypadkową postacią. Po tym, jak jego wizerunek ukazano w grze, wnioskuję, że gość ma do siebie kapitalny dystans:

W kąciku cosplay główną rolę odegra dziś natomiast Street Fighter. Konkretniej zaś mistrzostwa przebierania się za bohaterów z tej gry. W tym roku koronę dzierży Meksyk. Więcej zdjęć u źródła, tu drobna zachęta do zajrzenia tam:

Jak wyglądałoby Metal Gear Solid na Unreal Engine 4? Shadow Mosses zostało posłane do piachu, więc w praktyce raczej się nie przekonamy, ale może chociaż trailer? Totalnie złożyłbym na to z trzy preordery…

No dobrze, ale może bardziej ciekawi was jak to jest mieć cztery ręce? Spokojnie, poniższy materiał nie będzie prezentacją drastycznych skutków atomowych eksplozji, lecz prezentacją pewnego wynalazku Japończyków. Na razie stanowiącego głównie drogi gadżet, ale nietrudno wyobrazić sobie to cudo jako np. sprzęt do rehabilitacji.

Kojarzycie Conana O’Briena? Taki amerykański Kuba Woje… no dobra, zatrzymajmy się na tym, że amerykański komik i prezenter telewizyjny. W każdym razie przybył do Japonii prosić Hideo Kojimę o zatrudnienie. Wyniki rozmów nie są znane, ale zdjęcia z wizyty Conana zaprezentował na swoim Twitterze sam Hideo (swoją drogą czy tylko ja uważam, że ogolony wyglądał lepiej…).

A co u Nintendo? Nintendo to po prostu Nintendo i tyle…

I na zakończenie jeszcze jeden trailer z nieoficjalnej serii Honest Game Trailers. Po World of Warcraft, tym razem autor bierze na tapet kultowe N64.

Życząc wam spokojnej niedzieli
Krzysztof Kempski

Więcej na temat:

2
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
1 Odpowiedzi
2 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Naysayer
Użytkownik

Jak wielkim problemem dla autora tego “kącika” jest napisanie imienia i nazwiska twórcy odświeżonej wersji intra do MGSa?

Aimagylop
Użytkownik

Myślę że nie ma potrzeby dublowania informacji skoro imię i nazwisko twórcy jest umieszczone w odświeżonej wersji intra do MGSa.

Popularne wpisy

Popularne Gry