Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek, w którym portów gier na nowe platformy jest pod dostatkiem

Kto zamawiał obdukcję?

Mam nadzieję, że nikt. Ale port Obduction [recenzja] – pecetowej gry od autorów Mysta trafi na PS4 29 sierpnia. Fani łamania sobie głowy, powinni zakreślić ten dzień w kalendarzu. Opóźni się natomiast wsparcie dla PSVR.

Super Mięsny Chłopczyk zmierza na Pstryczka

Konkretnej daty nie mamy. Ale dacie wiarę, że to już 7 lat od premiery?

Hasełka z FIFA 18

Czy oni naprawdę chwalą się możliwością obiegnięcia przeciwnika? I czemu filmik został nagrany w pionowym formacie? Oj, upały dają się we znaki…

Każdy może być Xboksowym Insiderem

Microsoft udostępnił program pozwalający przedpremierowo testować nowe funkcje konsoli dla każdego. To znaczy tak było i wcześniej, ale teraz zakres “kręgów” niewymagających dodatkowej weryfikacji został poszerzony. Na inne trzeba sobie zasłużyć dzieląc się z firmą uwagami i wypełniając zlecane zadania. Kto lubi wiedzieć wszystko pierwszy, może ściągnąć appkę z ryneczku. Ja tylko ostrzegę tych mniej cierpliwych. Sam wypisałem się z kręgu alpha, gdy codziennie musiałem pobierać nowe aktualizacje.

Thimbleweed Park też trafi na Switcha

Najpierw, już w przyszłym tygodiu na PS4. Potem – we wrześniu – na konsolę Nintendo. Warto zagrać. Produkcja Rona Gilberta na pewno powalczy w naszej redakcji o miano najlepszej gry roku.

We Happy Few drożeje

I to potężnie. Dostępna we Wczesnym Dostępie Steama gra kosztuje obecnie 30 dolarów. Od 16 września będzie kosztować aż 51. Zbiegnie się to w czasie z poważną aktualizacją zawartości, która pewnie będzie oznaczać, że pełna premiera jest już bliżej niż dalej. O samej grze Marcin Jank pisał tu.

Megaton Rainfall 26 września

Warto mieć gogle PSVR, bo w grze chodzi o bycie superbohaterem w perspektywie FPP. Takim amerykańskim. Który nie przejmuje się faktem, że rozwalając obce roboty zdemoluje całe miasto.

Sociable Soccer latem

Kasy od graczy nie udało się zebrać, więc Jon Hare postanowił uderzyć z następcą Sensible Soccer we Wczesny Dostęp. Gra zadebiutuje tam jeszcze latem, by potem trafić na PS4, Xboksa One i platformy mobilne. Powrót Kick Off się nie udał, a Sociable Soccer za moment będzie musiało rywalizować z PES-em i FIF-ą. Trudno wróżyć mu powodzenie.

Fallout 4 Game of the Year Edition

Nie spieszyło się Bethesdzie, ale wreszcie zapowiedziała wydanie gry ze wszystkimi dodatkami. Premiera 26 września.

Miał dziś taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakiego lenia,

Maciej Kowalik

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o