Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek, który jest małym krokiem dla kozy, ale wielkim skokiem dla japońskich zwiastunów

Nintendo Arms
Uwielbiam te Rozchodniaczki pełne japońskich gier.

Mobilny Humble Bundle kusi strategiami

Do zgarnięcia za minimum 1 dolara są: Epic War TD 2, dwie części MechCom, Age of Civilizations i 5 dolców do wykorzystania w Battle for the Galaxy. Trzy dolce to dodatkowo: Anomaly Defenders i Anomaly 2, Kingdom Rush Frontiers  i druga część o tytule Origins oraz Hero Generations. Z kolei wydanie 5 dolarów zapewni wam dostęp do Guild of Dungeoneering i Worms 4. Ponadto, jeśli wydacie ponad trzy dolary, dostaniecie też soundtracki z Anomaly Defenders, Anomaly 2, Kingdom Rush Origins i Kingdom Rush Frontiers. Wszystko w tym miejscu, oczywiście na Androida.

A wiosenna paczka od Square Enix – Just Cause 3

To jeden z czterech tytułów, które możecie kupić od wydawcy za 11,99 euro. W ramach tej kwoty dostaniecie też pozostałe gry, ale są one na razie objęte tajemnicą.

Remake Radiant Historia trafi na 3DS-a

I tylko na 3DS-a, bo Atlus poinformował, że Radiant Historia Perfect Chronology będzie tytułem na wyłączność dla przenośnej konsoli Nintendo. Japońska premiera gry 29 czerwca.

Fire Emblem Echoes: Shadows of Valentia prezentuje swoje armie

Tak… są dwie armie. Jedna czerwona, druga niebieska. Ładne kolory… A! I jedną dowodzi dziewczyna, a drugą chłopak. I łucznicy potrafią kontrować. To ważne. Dobra, Adam pisał tutaj, ja się nie mieszam poza wrzuceniem trailera.

Skoro w japońskiej części growego Internetu jesteśmy…

To warto wspomnieć, że swojego zwiastuna premierowego doczekał się Toukiden 2. Zresztą premiery też się doczekał, bo ma ona miejsce dziś.

Ale zachodnie gry też mają swoje zwiastuny premierowe

Na przykład takie Troll and I. Europejska premiera co prawda dopiero 24 marca, ale zwiastun obejrzeć można już dziś:

Konsolowa koza ruszy w kosmos

W DLC Waste of Space do Goat Simulator, które od dziś jest dostępne na PlayStation 4.

Na Switcha z kolei ruszą ludzie ze sprężynami zamiast rąk

W Arms wybieramy bohatera, montujemy mu sprężyny i pierzemy się z przeciwnikiem na arenie. Wszystko z wykorzystaniem Joy-Conów jako kontrolerów ruchowych, więc Adam – jeśli potrzebujesz ubezpieczyć sprzęt w domu, daj znać. Znam dobrego agenta.

Premiera wiosną, czyli lada dzień.

Do piekła wybierzemy się 25 kwietnia

Bo właśnie wtedy wychodzi Pinstripe, robiona przez ostatnich pięć lat przez jednego człowieka przygodówko-platformówka, w której przyjdzie nam wcielić się w rolę ojca szukającego w tym uroczym miejscu córki, porwanej przez jakiegoś szaleńca. Warto dodać, że rok temu gra trafiła na Kickstartera, gdzie autor prosił o 28 tysięcy dolarów. Zebrał ponad 100 tysięcy, dzięki czemu bohaterowie Pinstripe doczekali się voice actingu. I gościnnego występu PewDiePie’a.

A na koniec…

Olivier Deriviere opowie wam co nieco o muzyce w polskim Get Even. O samej grze więcej przeczytacie w relacji Pawła z wizyty w gliwickim The Farm 51. Z kolei tutaj wywiad z Wojciechem Pazdurem ze studia.

Rozchodniaczka ni to pisał, ni to polewał,

Bartek Stodolny

Który nadal nuci “Danger Zone”, mimo że w weekend obejrzał “Top Guna”.

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Popularne wpisy

Popularne Gry