Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek: Nidhogg 2, nowość w PUBG i najgorsze puzzle świata (z Mariem)

A zaczynamy muzycznie, bo przecież piątek!

Polybius w nowym teledysku Nine Inch Nails

Polybius, niesławny automat z grą, który według miejskiej legendy służyć miał amerykańskiemu rządowi do przeprowadzania eksperymentów na ludziach, stał się tematem teledysku do najnowszego singla Nine Inch Nails. Fajna legenda, fajna kapela, fajny utwór, więc – czemu nie.

PlayerUnknown’s Battlegrounds z trybem FPP

Jeden z największych hitów ostatnich miesięcy dostanie w następnym uaktualnieniu serwery, wymuszające granie w trybie pierwszoosobowym. Twórcy PlayerUnknown’s Battlegrounds poinformowali o tym na Twitterze.

Lego Worlds na Switchu jesienią

Firma Warner Bros. poinformowała, że zapowiedziana wcześniej wersja Lego Worlds na Switcha trafi do sprzedaży jesienią tego roku. To wydanie zawierać ma dodatkowo dwa DLC do gry.

Puzzle z Mariem dla bardzo wytrwałych

To oficjalna zabawka, sprzedawana przez Nintendo. Układanka składa się z tysiąca elementów. Z czego tak na oko przynajmniej połowa jest jednolicie czerwona. Zapowiada się super zabawa…

Nidhogg 2 z datą premiery

Druga część świetnej gry o pojedynkach szermierczych, doskonałej do walk w dwie osoby na jednym ekranie (i jednej klawiaturze!), doczekała się daty premiery. Nidhogg 2 ukaże się już 15 sierpnia.

Eve: Valkyrie z trybem ultra

Eve: Valkyrie zostało wzbogacony o nowy tryb ustawień graficznych, przeznaczony dla właścicieli najnowszych kart nVidii. Wprowadza on m.in. dodatkowo usprawnione oświetlenie i wygładzanie krawędzi.

Blizzard zapowiada surowsze karanie oszustów

Jeff Kaplan poinformował na oficjalnym forum Blizzarda, że jego firma zamierza jeszcze ostrzej wziąć się za oszustów w Overwatchu. Szczegóły nowych pomysłów na walkę z graczami, psującymi zabawę innym, mają być przedstawione niedługo.

Rozchodniaczka polewał, nastawiając się już na cały weekend z Baldur’s Gate 1,

(i serio nie żalę się, nie mogę się doczekać)

Dominik Gąska

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Login by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o