Zmien skórke
Logo Polygamii

Rockstar i Take-Two zarzucają Agenta

Czy ktokolwiek jeszcze się łudził, że ta gra powstanie?

Jak dowiadujemy się ze strony internetowej amerykańskiego urzędu zajmującego się rejestrowaniem patentów i znaków towarowych, marka Agent została porzucona przez Rockstara i Take-Two. Aktualnie widnieje ona na stronie jako Martwa… Odmówiona / Anulowana lub o Straconej ważności.

Wygląda więc na to, że cokolwiek grało się z grą Agent przez te wszystkie lata, od kiedy została zapowiedziana jak gra na wyłączność PlayStation 3 na E3 w 2009 roku, nie trafi ona do sprzedaży.

Red Dead Redemption 2

Po tych wszystkich latach oczekiwania taki obrót spraw nie powinien nikogo dziwić. Jednocześnie troche jednak szkoda – szpiegowska historia, umiejscowiona w latach 70. i opowiedziana przez Rockstara, mogłaby być czymś wyjątkowym.

Z drugiej strony patrząc na Red Dead Redemption 2 chyba niespecjalnie mamy na co narzekać. Tak czy inaczej – chociaż jeszcze dwa lata temu Take-Two przedłużało swoją ochronę dla marki, teraz została ona zarzucona. Agent nie powstanie i pozostaje nam już tylko przywyknąć do tej myśli.

Dominik Gąska

Więcej na temat:

4
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
2 Komentarze
2 Odpowiedzi
4 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
gseed
Użytkownik

Takie “detektywistycze GTA” na przełomie lat 60 i 70 to byłoby spełnienie moich marzeń. Do dziś z łezką w oku wspominam Drivera 1 i 2.

Aimagylop
Użytkownik

Pierwszy raz słyszę o tym tytule – co to miało być?

soulsonist
Użytkownik

Gra.

sorry nie moglem sie powstrzymac 🙂

Zacco
Użytkownik

Ha ha ha
You made my day!

Popularne wpisy

Popularne Gry